2777
2789
عنوان

به نظرتون من خیلی باید خر و احمق باشم که زن این پسر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 52 پست

به همچین ادمی میگم ادم سمی از ادمای سمی دوری کن فقط وابسته شدی و شده واست عادت بودنش ترک عادت سخته زور میگه ولی بهتر از این هست که باشه و همش جنگ اعصاب داشته باشی پس خودت نجات بده این افکار منفی هم دور کن ازخودت کم کم موقعیت های بهتری برات پیش میاد پشیمون میشی

انسان موجودیست که ساعت ها میشینه با جدیت و تمرکز بالا، به حرف هایی فکر میکنه که هیچوقت قرار نیست بزنه  𝐿𝒾𝓋𝑒 𝒻𝑜𝓇 𝓎𝑜𝓊𝓇𝓈𝑒𝓁𝒻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به خاطر مدتی که با هم تو رابطه بودید بهش وابستگی عاطفی پیدا کردی که طبیعی هم هست این فکرا هم به خاطر همینه ولی برا ازدواج باید منطقی تصمیم گرفت دل آدمو بدبخت می کنه آخرش پشیمونیه ، این پسر چشم به مال شما داره همه جوره هم می خواد. بکنه ازتون ، اصلا کیس مناسبی نیست خودتو بدبخت نکن ، چون هیچی نداره بعیده دختر پولدار بهش پا بده اگر بده هم از خریتشه ، تو عاقل باش 

رفتیم

نتیجه اش؟ 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
دو جلسه رفتیم، مشاور بهش گفت وسواس شدید داری و آدم صفر و صدی هستی . تست دادیم اختلال شخصیتی هیستریان ...

باهاش خداحافظی کن اگر خودتو دوست داری

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
میشه چراشم دقیق بگی؟ هیستریانیک فک نکنم زیاد مخرب باشه من خودم افسردگی داشتم

وسواس شدید بیچارت میکنه

وسواس شدید بیچارت میکنه

اینقدر صغری کبری مبچبنه برای هر چیزی ادمو دیوونه میکنخ، با هر کی حرف میزنه یه مدت بعد کلافه میشه مغازه دار، مشتری و.... حتی خود مشاور کلافه و عصبی میشد، اما آدم خیلی دقیقی هست 

کاربری دست ٣ نفره
وسواس شدید بیچارت میکنه

همیشه به من میگه یه کاری رو هم بکن هم نکن. نمی‌دونم چطوری توضیح بدم مثلا میگه وقتی بهت میگم بزار ببوسمت نذار ببوسمت ولی وقتی نمیزارم دعوا راه میندازه و قهر می‌کنه و رابطه سرد میشه. بوسه یه مثال بود فقط گفتم. مثلا میگم تموم کنیم میگه باشه بعد زنگ میزنه جواب نمیدم میگه آره رفتی با یکی دیگه باید توضیح بدم بهش و اثبات کنم با کسی نیستم. حتی شده خودش با من تموم کرده یه هفته بعدش اومده دم در خونمون گوشیمو گشته که با کسی نباشم 

کاربری دست ٣ نفره
همیشه به من میگه یه کاری رو هم بکن هم نکن. نمی‌دونم چطوری توضیح بدم مثلا میگه وقتی بهت میگم بزار ببو ...

این آدم مریضت میکنه اگر جوونیتو دوست داری باهاش تموم کن ببین کی گفتم

به نظرت علایم پارانوییدی و شکاکی هم داره؟

با این چیزایی که گفتی بشه شوهرت بیچارت میکنه. هر روز گوشیتو چک میکنه

چ عوضیع

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
2801