2777
2789

خسته شدم از اینکه نمیتونم مثل ادم از خیابون رد بشم، همش میگفتم بزرگ میشم ترسم از خیابون میریزه ولی نشد، انقدر وایمیسم که همیشه دیرم میشه و اخر مجبور میشم با ترس بدوئم برم اونور... 

خسته شدم از اضطراب اجتماعیم همیشه توی شلوغی استرس و تپش میگیرم، وقتی مردم شونه به شونه هم دارن راه میرن همش میترسم بخورم به یکی... 

خسته شدم از اینکه نمیتونم پشت ماشین بشینم عین اسکلا میمونم و دستو پامو گم میکنم، همش نگرانم که تصادف کنم... 

ای کاش میشد زودتر بمیرم تا از شر این استرس و اضطراب لعنتی راحت شم

شما تا حالا همچین حسی رو تجربه کردین؟ یا کسی رو دیدین که این ویژگی هارو داشته باشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما فیزیک را در نظر بگیر مثلا یک ماشین با سرعت ۶۰ بیست ثانیه زمان می بره تا به شما برسه. شما د ...

چه جالب اینجوری بهش فکر نکرده بودم، یعنی توی دلم تا پنج بشمرم همزمان که دارم از خیابون رد میشم و توی این فاصله باید برسم اونور خیابون؟ 

چه جالب اینجوری بهش فکر نکرده بودم، یعنی توی دلم تا پنج بشمرم همزمان که دارم از خیابون رد میشم و توی ...

آره عزیزم ماشین باید فاصله مناسبی داشته باشه دیگه خیالت راحت رد شو مثل همه مخصوصا اگر جلوی ماشین سرعت گیرم باشه سرعتش کم میشه. کلا روی خط عابر پیاده حق با عابر هست ماشین باید ترمز کنه یا سرعتش کم کنه. شما شرایط خیابان را بسنج تا میتونی از پل عابر پیاده یا خط عابر پیاده رد شو.