2777
2789

گوشیم شیائومی نوت ۱۱ 

تا حالا اینطوری نشده بود 

امروز بعد از اینکه از شارژ کشیدم دیدم گوشیم خود به خود خاموش و روشن میشه یعنی اون علامت شیائومی هی میاد رو صفحه میره میاد میره دقیقاً همون حالتی که گوشیو خاموش روشن می‌کنید ولی خب هی تکرار می‌شه و وقتی روشن میشه ه پیغام‌های عجیب و غریبی روی گوشی میاد و گاهی وقتا هم صفحه میاد بالا ولی خب اگه دوباره گوشیو بزاری کنار باز دوباره همون حالت قبلی میشه 😭😭

لطفاً یکی بگه چیکار کنم گوشیم چی شده یعنی ؟؟؟؟

اولین ها هیچوقت فراموش نمیشن! مث اولین باری که یه نفر و با عشق درآغوش گرفتی 🫂✨ اولین باری که با دیدن برق چشاش ، عشق و از تو نگاش خوندی🤍👀 اولین باری که گرمای دستاشو تو دستات حس کردی🥺❤️ و اولین باری که درکنار یه نفر حس زندگی کردی!💚🌱 اولینم ، تو خواستنی تربن روبای هر روز و شب منی:)"M"💜💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشی من سامسونگ بود اینطوری شده بود .بردم گفتن بخاطر برد گوشی هست(برد=یه صفحه سبز رنگ هست که تمام وسایل و سیمای گوشی بهش وصل میشه)  میگفت اون خراب شده . و اگه دوباره بخام نوش  رو بخرم  باید مثلا اونموقع گوشیم رو ۸ تومن خریدم میگفت ۳تومن قیمت برد هست . و اگه درست کنی ممکنه دوباره خوب بشه یا نشه 

گوشی من سامسونگ بود اینطوری شده بود .بردم گفتن بخاطر برد گوشی هست(برد=یه صفحه سبز رنگ هست که تمام وس ...

که گچشیم خودش خاموش میشد و بعد یهو میلرزید و آرم گوشی میومد بعد دوباره خودش خاموش میشد یا یه صفحه میومد که توش انگلیسی نوشته بود یه عالمه . 

الان گوشیم شیائومی هست چند وقت پیش یه بار صفحش دوباره همینطوری شد منتها اینبار  یه صفحه اومد که روش انگلیسی نوشته بود ولی انگلیسش حالت گزینه ای  داشت که اونو زدم تو گوگل تا راهکار داد چیکار  کنم و گفت بخاطر اینه که برنامه خرابی رو نصب کردم و یا یه چیزی ویروسی بوده که اینطور شده

که گچشیم خودش خاموش میشد و بعد یهو میلرزید و آرم گوشی میومد بعد دوباره خودش خاموش میشد یا یه صفحه می ...

آفرین دقیقا گوشی منم همینطوری شده الان یعنی اگر گوشیو برگردونم به تنظیمات کارخانه درست میشه؟؟🥺🥺

اولین ها هیچوقت فراموش نمیشن! مث اولین باری که یه نفر و با عشق درآغوش گرفتی 🫂✨ اولین باری که با دیدن برق چشاش ، عشق و از تو نگاش خوندی🤍👀 اولین باری که گرمای دستاشو تو دستات حس کردی🥺❤️ و اولین باری که درکنار یه نفر حس زندگی کردی!💚🌱 اولینم ، تو خواستنی تربن روبای هر روز و شب منی:)"M"💜💍
گوشی من سامسونگ بود اینطوری شده بود .بردم گفتن بخاطر برد گوشی هست(برد=یه صفحه سبز رنگ هست که تمام وس ...

آخه من نمی‌دونم چرا اینجوری شده گوشیم تو الان خوب بودی چون مشکلی نداشت مثل ساعت کار می‌کرد الان یه دفعه اینطوری شده الکی الکی آخه چطور ممکنه 🥺😭 من میگم نکنه ویروسی شده باشه؟؟

آفرین دقیقا گوشی منم همینطوری شده الان یعنی اگر گوشیو برگردونم به تنظیمات کارخانه درست میشه؟؟🥺🥺

نوشته تنظیمات کارخانه؟ برای منم همینطور بود یادم نمیاد کدوم گزینه رو زدم . فقط یادمه یه گزینع ای رو زدم که حافظه گوشیم پاک نشه از  تو گوگل فیلمش رو دیده بودم . بعد هم گوشیم رو بروز رسانی کردم و هم تمام برنامه هایی که تا دوسه ماه پیش نصب کرده بودم و جدید بودن یا آهنگای جدید رو پاک کردم تا درست شد

آخه من نمی‌دونم چرا اینجوری شده گوشیم تو الان خوب بودی چون مشکلی نداشت مثل ساعت کار می‌کرد الان یه د ...

یا بروز رسانی نمیکنی گوشیو . یا برنامه خراب نصب کردی  . یا از جایی اهنگ و عکسی چیزی دان کردی . 

تازه درست هم که شد تا چند وقت نباید بزاری گوشیت شارزش خالی بشع و گرنه اگه شارژش خالی بشه و دوباره شارژش کنی مثل الان دوباره همین صفحه میاد و باید درستش کنی .