2777
2789
عنوان

چجوری باید نماز شب بخونم

67 بازدید | 18 پست

ت گوگل‌سرچ میکنم‌نمیفهمم‌ اگ کسی بلده راهنماییم کنه🥲

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

لطفا برای شفای پسرم فرزاد دعا کن ممنون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
لطفا برای شفای پسرم فرزاد دعا کن ممنون

اگ لایق بودم و تونستم بخونم چشم حتما دعاش میکنم

انشاالله هرچه زودتر خوبه خوب شه🥲❤

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ لایق بودم و تونستم بخونم چشم حتما دعاش میکنمانشاالله هرچه زودتر خوبه خوب شه🥲❤

این خیلی خوب گفته

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چی شو متوجه نمیشی اول میایی ۸ رکعت نماز میخونی مثل نماز صبح دو رکعت یعنی چهار تا نماز دو رکعتی

باید ۴ بار نیت کنم یا فقط یکبار 

4 دو رکعتی به نیت نماز شب

1دورکعتی به نیت نماز شفع

1یک رکعتی بعد از حمد توحید فلق ناس بعد قنوت تو قنوت برای آمرزش چهل نفر دعا کن مثل اللهم اغفرلسید روح الله خمینی یا هرکس دیگه تا چهل نفر یا بگو اللهم اغفرللمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات بعد هفتاد بار استغفرالله واتوب علیه بعد سیصد بار الهی العفو العفو الفو بعد هفت مرتبه هذا مقام العائذ بک من النار بعد یک بار رب اغفرلی وارحمنی و تب علی انک انت ارحم الراحمین این اذکار خیلی ثواب داره اما در کل قنوت تو نمازا مستحبه نگفتی هم خللی در اصل نماز ایجاد نمی کنه

بعد از خوندن نماز شفع

نیت میکنی یک نماز یک رکعتی میخونی 

سور حمد و توحید و فلق و ناس خوندی  قنوت میری داخل قونت واسه ۴۰ تا مومن دعا میکنی گناهانشان پاک بشه و ۷۰ مرتبه استغفار و بقیه دعا رو میخونی 

2801