2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای به منم بگید خسته شدم از بس که یه دور شب میزم یه با. صب روزی دو بار میرم کسی باورش نمیشه موهام‌نابود شده 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ها…….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹

حال ادمو بهم میزنن هروقت تو تاکسی میشینم صددرصد یکیش بو میده🤮

بیا ناشناس حرفاتو بزن  https://harfeto.timefriend.net/17248577849998   از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است

وای نمونش مادرشوهر من 

مسواکم نمیزنه ، ولی دهنش هیچوقت بو نمیده

یبار ندیدم بدن و لباسش یا دهنش اول صبح بو بده

فک کنم مهره ای دعایی چیزی داره😁

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

ژنتیک

بهم گفت چقدر درست بزرگ شدی، درست قوی تر و گرگ تر از چیزی که میخواستیم.                                                                                              (بدنسازم، اگه هر سوالی درباره بدنتون داشتید، من اینجام)

من همیشه مام و اسپری میزنم ولی نزنمم بدنم بو نمیگیره

چون اصلا عرق نازه بو نمیگیره مگر اینکه مشکلی مثل مشکلات هورمونی وجود داشته باشه

البته آب هم خیلی زیاد میخورم شاید از اونه👀

هيچ وقت برای زخمای زندگيت پيش كسی ناله نكن؛زخم بجز صاحبش برای كسی درد نداره!
پودر مردارسنگ یکبار از عطاری بگیر بزن اصلاااا بو نمیدی

این پودر سنگ مرداب ک میگید از مشتقات آلومینیومه

به شدت سرطان زاست!

هيچ وقت برای زخمای زندگيت پيش كسی ناله نكن؛زخم بجز صاحبش برای كسی درد نداره!
2801