2777
2789
عنوان

ثبت نام فرهنگیان

92 بازدید | 14 پست

اونایی که فرهنگیان قب.ل شدین اطلاعیه ندادن کی بیاین برای ثبت نام حضوری ؟ الان پردیس های تهران اطلاعیه دادن تو سایت که ظاهرا خبری نیست بعد اینکه مدارک شما تایید شد برای من هنوز در دست بررسیه🙁

چ رشته از فرهنگیان قبول شدی گلم

من امسال قبول نشدم

میشه بگی چجوری و چه منابعی رو بخونم که بیارم سال دیگه؟(":

خوشبحال عروسک اویزان به اینه ماشین ، تمام پستی بلندی زندگیش را فقط میرقصد :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ رشته از فرهنگیان قبول شدی گلممن امسال قبول نشدممیشه بگی چجوری و چه منابعی رو بخونم که بیارم سال دی ...

من اموزش زیست شناسی قبول شدم ببین مهمتر نهاییت و کنکورته که سهم زیادی تو ترازت داره پس اینا رو تا میتونی خوب کن ی بخش فرهنگیان که امسال استعداد تحلیلی بود که من خب یکم کار کردم و از کتاب دینی سالهای گذشته میومد که یکم تست زدم و یک کتاب استاد قرایتی بود که سازمان سنجش اعلام کرد اون میاد اونم یکم خوندم درصد مربوط به فرهنگیان هم یعنی هوش و استعداد معلمی رو شصت زدم ی چیز دیگه هم بود عنوانش یادم نیست اونو پنجاه زدم اینو گفتم که یعنی معنی که کلا دو هفته هم مطالب فرهنگیانو بیشتر نخوندم باز درصدم قابل قبول بود پس ی بار ولی اصولی وقت بذار و خلاصه درصد کنکورتو ببر بالا و همینطور نهاییتو چون اینا خیلی بیشتر تاثیر داره 

عزیزم منم امسال قبول شدم الآنم گیج و منگم اصلا نمیدونم ثبت نام غیر حضوری و چیکار کنم 

سلامت جسم و روانو چجوری انجام دادی ؟

بعد وقتی وارد سایت گلستان میشم اونجا زده ک اگه می‌خواین خوابگاه بمونین تو سامانه اسکان ثبت نام کنید !چیکار کنم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
عزیزم منم امسال قبول شدم الآنم گیج و منگم اصلا نمیدونم ثبت نام غیر حضوری و چیکار کنم سلامت جسم و روا ...

اون خوابگاه برا منم بالا نمیاد ولی سلامت جسم و روان انجام دادم کدشم داد ولی اتفاقا یکی از دوستام هم سر همین مشکل پیدا کرد انقدر برو تا سایتشون تاییدت کنه

اون خوابگاه برا منم بالا نمیاد ولی سلامت جسم و روان انجام دادم کدشم داد ولی اتفاقا یکی از دوستام هم ...

سلامت جسم و روان آزمایش و دکتر میخواد؟

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
الان مدارکت بررسی شده؟ بعد اینکه بررسی شد دو مرحله اخرو باید انجام بدی اونجا بت رسید میده

اگه بررسی بشه چی مینویسع؟

ولی ی ازمایش هست باید بری درمونگاه فرهنگیان شهرت که برای دانشگاه ببری

خب زمانش کیه ؟وقتی بریم ثبت نام حضوری اون موقع میفرستن یا چجوریع

2801