2777
2789
عنوان

استخاره 🥰😍🥰

59 بازدید | 16 پست

من تو گوگل استخاره کردم..خیلی شک داشتم به واقعی بودنش.....خلاصه نیت قلبیم  و گفتم ...کاملا مطابق بود...چند بار نیتم رو تکرار کردم باز هم با قبلی ها مطابق بود...تحت تاثیر یه تصمیم احساسی قرار بود کاری رو انجام بدن...به نیت اون استخاره گرفتم.....من رو نهی کرد..خودمم میدونستم کارم عاقلانه نیس و احساسیه.......

چند بار تکرار کردم....باز هم نهی کرد...درمورد توانمندی نیت کردم...دقیقاااااااا استخاره توانمندی اومد

بعضی ها میگن حقیقت نداره

ولی من میگم داره

فقط کافیه از ته دل بخوای و نیت کنی

هرچند جوابش تلخ باشه ولی واقعیته...فال حافظ هم همینطور...کاملا مطابق با استخاره بود

نظر شما چیه؟اعتقاد دارید؟

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

اعتقادی ندارم 

من که یه بار استخاره کردم خودشم پیش یه اخوند نه این که خودم بردارم باز کنم 

خیلی خوب و عالی اومد 

به خدا مثل سگگگگ پشیمون شدم تووبه کردم دیگه استخاره و... نکنم 

خدا به ادم عقل داده 

اعتقادی ندارم من که یه بار استخاره کردم خودشم پیش یه اخوند نه این که خودم بردارم باز کنم خیلی خوب و ...

مهم اعتقاده...مهم نیت قلبیه،اول باید با اطمینان کامل استخاره کنی

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها توصیه میکنم به صحبت های آیت الله فاطمی نیا درباره استخاره باقران گوش کنید من ک واقعا پشیمون ش ...

استاره بی موردددددد؟من نیت دار گرفتم...ته قلبی...و مطابق بود....رک و پوستکنده واقعیت رو گفت

والا منم با اطمینان کامل با وضو با توسل کرده بودم

چی به گویم...انشاالله خوبی سر راهت باشه..هرکس یه جوره

بچه ها توصیه میکنم به صحبت های آیت الله فاطمی نیا درباره استخاره باقران گوش کنید من ک واقعا پشیمون ش ...

ایشون واقعا عارف بودند 

خیلی حرفاشون درسته درباره ی خواب وتعبیرشم کلیپ دارن

استاره بی موردددددد؟من نیت دار گرفتم...ته قلبی...و مطابق بود....رک و پوستکنده واقعیت رو گفت

نه شما گوش کن 

هر جیزی ارزش نداره 

اگر عمل نشه بی احترامی به قرآنه 

اصلا بهتره کلیپ آقای فاطمی نیا رو ببینید 

ایشون واقعا عارف بودند خیلی حرفاشون درسته درباره ی خواب وتعبیرشم کلیپ دارن

بله دیدم

واقعا حرفاشون علاوه بر اینکه با عقل جور درمیاد بشدت به دل میشینه درست مث آقای بهجت 

من ک دونه به دونه فرمایشات آقای بهجت رو قبول دارم 

نه شما گوش کن هر جیزی ارزش نداره اگر عمل نشه بی احترامی به قرآنه اصلا بهتره کلیپ آقای فاطمی نیا رو ب ...

نیتم قطعا شایسته این بوده که براش استخاره بگیرم

من برای ازدواجم قرآن رو بازکردن خیلی خوب اومد اینم غلطه؟

نه عزیزم درست بودنش ک حتما درسته یه خیری توش بوده ک خوب در اومده شاید به ظاهر بعدا بد باشه حتی میتونه خوبیش این باشه ک باعث بشه تو بخاطر سختی هات به خدا نزدیکتر بشی یا به بجه صالح داشته باشی 

ولی الان خود من برا کاراموزی رفتن استخاره گرفتم این واقعا بی احترامی به قرآنه چیزیه ک عقل میتونه تصمیم بگیره

و اینکه آقای فاطمی نیا میگن اگ خوب بیاد استخاره و طرف بره بدبیاری بیاره نسبت به قرآن بدبین میشه  

نه عزیزم درست بودنش ک حتما درسته یه خیری توش بوده ک خوب در اومده شاید به ظاهر بعدا بد باشه حتی میتون ...

درسته راستش منم به بعد آخرتی قضیه و عاقبت بخیر شدنش فکر میکنم خوب کلیپ دیدم میگفت با امام زمان مشورت کنید ولی نمیدونم چطور میشه

وگرنه حرف آیت الله فاطمی نیا کاملا درسته ولی شخص خودم وامثال من وقتی عاقبت چیزی رو نمیدونیم یهو مستاصل میشیم ودرسته این کار اشتباهه

درسته راستش منم به بعد آخرتی قضیه و عاقبت بخیر شدنش فکر میکنم خوب کلیپ دیدم میگفت با امام زمان مشورت ...

آقای فاطمی نیا میگفتن خیلی قرآن حرمت داره اگ میتونید با تسبیح استخاره بگیرید ک اگ برخلاف شد و استخاره کننده جنبه نداشت به تسبیح بدبین بشه ن کتاب خدا

در مورد امام زمان هم منم شنیدم ولی موفق نشدم چون آنقدر گناهکارم ک هنو نتونستم حضرت رو درک کنم ولی وقتی رفاقت با امام زمان رو شروع کنید بنظرم به مرور حضرت تو دلتون خونه میکنه و هر تصمیمی میگیرید بعد از نتیجه می‌فهمید  ک حضرت کمکتون کرده 

2801