2777
2789
عنوان

بیاید حس ششم

395 بازدید | 129 پست

بچه ها حس ششم نیستم همینجوری میخوام ببینم حسم درست در میاد یا نه بپرسید از چیزایی که جوابشو میدونید نه آینده و این چیزا   رنگ لباس اینا نه مثلا چمیدونم قدم بلنده یا کوتاه چشام چه رنگیه اینجوری 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

از کراشم و حسش نسبت بهم بگو مشخصات ظاهری دوست دخترشم بگو

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم🌿💐

لباسم چه رنگیه شلوارک پامه یا شلواربلند

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم🌿💐
شلوارک سرمه ای مشکی اینطورا

افرین درسته حالا از کراش بی فانوسم بگو

2801