2777
2789

پست لوازم کار رو برام میاره منم مبلغی رو همون درب منزل پرداخت کنم .

میشه اعتماد کرد؟ نکنه کلک باشه 

دوبار کلاهبرداری شد ازم 

اول مبلغ رو پرداخت کردم بلاک شدم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نمیشه اعتماد کرد آدم دوبار از یک سوراخ گزیده نمیشه 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم کامل سیو نشده نوشتم( صلوات بفرستین برای خودتون)   ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

اون مبلغ رو بابت چی میدی؟

و آیا این بین چیزی هست که باعث اعتمادتون بشه؟ هم شما اعتماد کنی هم اونا مطمئن باشن از شما؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
هر کی اولش پول بخوادهمش کلاهبرداری

قبلا  اول پرداخت کردم  بلاک کردن 

ولی اینا میگن ما وسایل کارو میاریم برات شما درب منزلتون تحویل گرفتین مبلغ رو واریز کنید .

منم میگم نکنه دوتا دونه کش  بنداز داخل بسته  تحویل بگیرم  پول واریز کنم از دستم بره چون ۳۵۰ باید واریزشه

قبلا اول پرداخت کردم بلاک کردن ولی اینا میگن ما وسایل کارو میاریم برات شما درب منزلتون تحویل گرفتی ...

بسته رو باز کن بعدش واریز کن

چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند
وقتی دوبار به همین عنوان ازت کلاهبرداری شده بازم سوال میپرسی ؟ازموده رو آززمودن خطاست

نه ببین  اینا میگن بسته شما براتون میاریم  درب منزل تحویل گرفتی بعد پول رو واریز کن .

قبلا کلاهبرداری کردن  من قبل از اوردن لوازم کار. پرداخت کردم

قبلا اول پرداخت کردم بلاک کردن ولی اینا میگن ما وسایل کارو میاریم برات شما درب منزلتون تحویل گرفتی ...

این خوبه چون وسایلشون به امانت دستت هست اگه کلاه برداری باشه وسایل هم نمیدن. مگر این که ارزش وسایل های که میدن خیلی کم باشه

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:خدای بزرگ، به زنان مهربان تر از مردان است.
کانالش ۸ کا هست این همه عضو رو از کجا میارن ؟؟ مگه دروغ نیست هیچکسم اعتماد نداره پس ۸ کا چرا موند ...

خرید عضو و ویو فیک تلگرام نشنیدی؟

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2801