2777
2789

غیرانتفاعی میخونه الان ترم مهرماه میگ تا ۱۲شب وقت دارم ۶تومن بریزم راست میگ یا دروغ هزینش اینطوریه ؟ مهندسی پزشکی میخونه 

دانشگاه ملی و آزاد هم یه قانون یکسان نداره اینکه دیگه غیرانتفاعیه ولی در کل آره.

زمان انتخاب رشته اکثر دانشگاها تموم شده و طبیعتا آخرین مهلت واریزه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراباید یه پسردانشجوودروغ بگه ؟؟

چون مفت خوره 😀🤣😂😅 تتغاری ۲۵سالشه کارم نمبکنه چپ و راست از پدر و مادرم و داداشم پول میگیره سالمم هس خداروشکر ولی مفت بره  منم بدم میاد میگم این فردا چطور میخواد  زن بگیره بره کار کنع خوب

چون مفت خوره 😀🤣😂😅 تتغاری ۲۵سالشه کارم نمبکنه چپ و راست از پدر و مادرم و داداشم پول میگیره سالمم ...

منم همینجوریم 

خدا شاهده خرج چیزبد نمیکنم 

ولی گاهی مجبورم به بهانه پول بگیرم تاچیزی که دوست دارمووو بخرممم 

شاید واقعا نیاز داره 

اگر شهریشو میده بهش بدید 

بخداخیلی سخته مجرد باشی وبی پول وبی کار البته من دخترم ...

بهش بگو وارد سایت که میشه نشونت بده دیگه اگه بتونه انتخاب واحد کنه واقعیه دیگه .....

یااازکارت شمااگه رمز دوم داره استفاده کنه ...که مقدار پولش برات بیاد..اینم راه مچگیری خخخخ

منم همینجوریم خدا شاهده خرج چیزبد نمیکنم ولی گاهی مجبورم به بهانه پول بگیرم تاچیزی که دوست دارمووو ب ...

باز تو دختری  پسر واقعا نباید اینطوری باشه چون ذاااتا پسر جا افتاده ک ستون خونواده بشه من خودم میگم کسی زنش نه بااین شرایط فردا چطور میخواد خرج زن و بچشه بده بابا یکم غیرت داشته باشه دیگ 😅😅😅😅 یه اخلاقی ک داره دوتا سوال کنی چپ چپ نگاه میکنه

باز تو دختری پسر واقعا نباید اینطوری باشه چون ذاااتا پسر جا افتاده ک ستون خونواده بشه من خودم میگم ...

اونم میاد ازشما شهریه میگیره خخخخ

بچه های اخراینجورین فک کنم 

بخدا انقدر بهم سرکوفت میزنن دستم توجیب خودم نیست که تازه 20سالمه من .....