2733

[QUOTE=46959085]خدا رو شكر عزيزم چه مدت داروهاتون مصرف ازسه ماه اقدام که کردم دیدم نمیشه رفتم دکترداروگرفتم ولی این اخریه یک ماه قرص خوردیم

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

من دیگ دارم دیوونه میشم روحیمو باختم خستم 

میخام سرمو بکوبم به دیوار

امروز پریود شدم...شوهرم واریکوسل گرید 1و 2 داره...این ماه منتظر بودم اگ باشم که هیچ

نباشم شوهرم باید درمان بشه....یعنی من مامان میشم....من ک انقدر دلم واس بچه پر میکشه...اخه چرا😫😫😫😫😫😫😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من دیگ دارم دیوونه میشم روحیمو باختم خستم  میخام سرمو بکوبم به دیوار امروز پریود شدم...شوهرم ...

هيچ درماني نكرديد؟

ببين خودتو اصلا نگران واريكوسل نكن، خيلي داشتن عملم نكردن بچه دار شدن

خدايا مرسي😍

نمیدونستم مشکلشش انقدر حاده اخه دکتر که رفتم سونو دادم گفت کیست ریز داری چیزی نیست

کلومیفن لتروزول امپول...6ماه گذشت شوهرم آز داد،سرعتش پایین بود ولی تعدادش خوب بود

این ماه سونو داد...واریکوسل داشت...یع هفته مونده بود ب موعدم گفتم بزار بصبرم بلکه باشم..امروز پری شدم...شنبه دوباره دکتر باید برم

نمیدونستم مشکلشش انقدر حاده اخه دکتر که رفتم سونو دادم گفت کیست ریز داری چیزی نیست کلومیفن لتروزول ...

عزيزم نگران نباش 

كاش اون موقع كه متوجه شديد سرعتش كمه تقويتش ميكردي اثرشو ميذاشت

ولي واريكوسلم اصلا نگران كننده نيست

خدايا مرسي😍
تازه کلا دوماهه فهمیدیم مشکل از اونه

اشكالي نداره عزيزم

تا وقتى بريد دكتر شروع كن اين ويتامينا رو بهش بده كه عاليه، ويتامين اي ، زينك پلاس، سي، فوليك اسيد

ميتوني جاي همه اينا روزي يه دونه قرص ول من بخوره كه تمام ويتامينا و املاح مورد نياز بدنشو تامين ميكنه

ما هم داريم اينا رو استفاده ميكنيم روزي بكي ول من اون ويتامينا رو هم جسته گريخته ميدم بهش

البته خيلي چيزاي ديگه هم دارم بهش ميدم و تقويتش ميكنم تا ببينيم خدا چي ميخواد

خدايا مرسي😍

البنه من با شیرموز ک توش گردو پسته فندق بادوم و عسل بود هر روز تقویتش میکردم با ی پودر گیاهی ک خییلی موثره، الانم باز دارم بهش میدم واسه بچه دار شدنمون

وروجکای من   منتظرتونم زودی بیاین تو دل مامان   
2706