2733
عنوان

چرا از عملی ها خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 68 پست
خواهر زاده ی منم زیبا بود خیلیولی الان ببینی دماغش عین خوکلباش انقدر بزرگه حالت بد میشهچونش تیزاصلا ...

یکی از دوستان منم نیازی نداشت واقعا ولی 

خراب کرد خودشو..

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
اینا 1 دهم پول اینکارارو بدن دوره اعتماد بنفس و تراپی خییییلی بهتره واقعا

همین خانم یه دختر ۷ساله داره که همش میگه من زشتم چرا خوشکل نیستم  با این کارش روی ذهن بچه اثر بد گذاشته 

حتی پسر ۱۱سالش هم میگه چرا من اینقدر سبزه هستم و زشتم 

کلا اعتماد به نفس بچه هایش آورده پایین

بدترین درد اینه که سنگ صبور همه باشی  ولی نوبت به خودت که میرسه...........😔😔😔😔😔  ‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای وای چقدر خوشگلی که ..

نکن این کارو تناسب داری قشنگ 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
بین یه مشت عملی فتوکپی شدهنچرالا میدرخشن البته نچرال خوشگل

آره ولی خیلی کم شده 

ببین وقتی میرن سمتش دیگه نمیتونن دست بکشن هی می‌خوان اون تناسب رو بدست بیارن ولی نمیشه دیگه

آره یه جور اعتیاد میشه  قبلاً خیلی زیبا بود. ولی الان وحشتناکه. وقتی هم آرایش می‌کنه خیلی وحشتناک میشه 

جالب این جاست دندوناشون هم درست نمی‌کرد  داغون بود. تا همین چند وقت. که اونم داره کامپوزیت می‌کنه  

بدترین درد اینه که سنگ صبور همه باشی  ولی نوبت به خودت که میرسه...........😔😔😔😔😔  ‌
من فقط بینی مو عمل کنم راضی ام که اونم میترسم زشت تر شه

جای خوب برو 

۲۵

میتونم بپرسم نی نی سایت چه جذابیتی داره براتون/

واسه طرح سوال اینا ددی سایت هست 

واسه سرگرمی هم اینهمه اپ

چرا اینجا 

فقط برام سواله میخام ببینم چ جذابیتی داره

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
صورتم به شدت لاغره همه چیزم خوبه چشام خیلی درشته ولی فکم باریکه من میخام مادلینگ صورت انجام بدم

خیلی هم لاغر نیست به نظرم خیلی هم زیبایی 

نکن این کارو با خودت 

2706