2777
2789
عنوان

مشکل منو زن داداش عقده ایم

821 بازدید | 49 پست

خانوما تاپیک قبلیم گفتم کسی نبود دوباره تاپیک زدم خواهشا راهکار بدید یه پیام چیزی بذارید بدونم هستید یا دارم برای خودم میگم😂من نمیخواستم آشنایی کسی متوجه بشه تو سایتم چون میدونم اینجا آشنا داریم   قبلا هم اشاره نکرده بودم برادر ناتنی دارم پس لطفا گزارش بزنید بترکه🙏

خانوما بابای من قبل مامانم با خانومی ازدواج کرده بود یه پسر هم داشتن بعد فوت خانوم با مامان من ازدواج کرد   مامان من برادرمو عین بچه خودش بزرگ کرد برادرم ۸ سال ازم بزرگتره رفت تهران درس بخونه همونجا هم زن گرفت و موندگار شدن ولی الان دو ماهه برگشتن بابام نزدیک خودمون براشون خونه خریده  مشکل من با زنشه    یه زن شدیدااا حسود که حتی اگه داداشم برام یه پفک هم بخره چپ چپ نگام میکنه    خودش خونه باباش هیچی نداشتن نه ماشین نه خونه نه پس انداز حتی     بابای من برای داداشم خونه خرید  با جهاز کامل ماشین خرید مغازه زد  تو اون مدت خوب میخورد و به خانوادش از پول داداشم خدمت میکرد ولی الان که اومدن نزدیک ما و از خانوادش دور شده غر میزنه سرش  بقیشو الان میگم اینجا طولانی شد

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...                (کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
سر صبحی هیشکی نیس عصر تاپیک بزن😂

برام مهم نیست بحث زندگی داداشم اهمیت داره

اگه ده تا پست بدردبخور و مفید هم ببینم کافیه برام

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...                (کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

پفک که نه 

ولی اگر بی اجازه زنش خرجای سنگین کنه واسه خانوادش معلومه ناراحتی میارا و حساسیت 

اینجا یه خواارشوار میگفت برادرم ماشین ضرفشویی میخره موبایل میخره زنش ناراحت میشه 

خوب واقعا هم حق ناراحتی داره

بیاین سعی کنیم ادم خوبی باشیم تو هر شرایطی سعی کنیم کار درست رو انجام بدیم حتی اگر بقیه انجام ندن .ما خوبی رو یاد بقیه بدیم 

مامان من حرفی نمیزد میگفت چیزی بگم خانواده بابات میگن این نامادریه حسوده   ولی میدونستم ته دلش ازین دختره بدش میاد چون با مادر منم رفتار درستی نداشت  فقط به بابام حرمت میذاشت جوری رفتار میکرد انگار مادر من زن دوم شده و منو خواهرم اضافات اون خونه

دو روز پیش داداشم بهم گفت فسقلی دوست داری چی بخرم برای تولدت  من با خنده گفتم آیفون بخر فقط 

زنش چشاش ۴ تا شد خودش گوشیش آیفونه 

جلو ما اصلا حرفی نزد ولی بعد که برگشت خونه دعوای بزرگی کردن که تو غلط میکنی میخوای آیفون بخری برا اون و فلان 

حالا باور کنید وقتی من شنیدم دعوا شده به داداشم گفتم نمیخوام شوخی کردم بابا برام میخره تو برام ساعت بخر  داداشم گفت نه دیگه اعصاب برام نذاشته میخرم برات

پفک که نه ولی اگر بی اجازه زنش خرجای سنگین کنه واسه خانوادش معلومه ناراحتی میارا و حساسیت اینجا یه خ ...

آخه خودش که خونه باباش چیزی ندیده چه کار داره واقعا؟ 

از شکم اون نمیزنه که خرج ما کنه خرج خانم سرجاشه

خاک بر سر من که پیش بابام حرف زدم گفتم رضایت بده اینا ازدواج کنن منه احمق گفتم پول مهم نیست اینا همو میخوان😒 

آخه خودش که خونه باباش چیزی ندیده چه کار داره واقعا؟ از شکم اون نمیزنه که خرج ما کنه خرج خانم سرجاشه ...

چه ربطی داره بابا ،مگه داشت کارخونه داره برا خواهرش آیفون بخره

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

ادامشم داداشم گفت  ازین به بعد هم همینجا میمونم کنار بابا کار میکنم بسه هر چی خرج کردم اون خورد دوقورت و نیمشم باقیه 

داداشم مامانمو خیلی دوست داره بهش میگه مامان  گفت به خاطرر مامان هم که شده انقد بد رفتار میکنه باید آدم بشه 

حالا باور کنید اصلا کمبودی نداره باشگاه میره با دوستاش گشت و گذار   زندگی لاکچری  فقط خرید داداشم برای من زور داره براش خاک بر سر

ببین اسی خواهرانه بهت میگم اون پولی که برادرت درمیاره تو زندگی مال هردوشون هست و زنش باید راضی باشه 

درصورتی فقط مال داداشته که تمام حق و حقوق زنشو از قبیل مهریه داده باشه 

غیر این نباید ازش توقعی داشتا باشین ‌.

مادرشوهرم روز زن از شوهرم خواست براش سولاردام بخریم 

من مخالفت کردم و ناراحت شدگ چوک مادرش برا تولد های من یل دست بشقاب یا ۳۰۰هزار پول میاره 

اگر شما برا تولد زن داداشت همچین هزینه هایی میکنید اونوقت توقع متقابل داشتا باشین 

مراسما و خرج عروسی که پدرتون داده یه طورایی وظیفه اش بوده

بیاین سعی کنیم ادم خوبی باشیم تو هر شرایطی سعی کنیم کار درست رو انجام بدیم حتی اگر بقیه انجام ندن .ما خوبی رو یاد بقیه بدیم 
2801