2777
2789
عنوان

اقایون سایت میشه بیاید

288 بازدید | 39 پست

اگه من بخوام شوهرم رو به کاری وادار کنم که اصلا راضی نیست از چه راهی پیش برم یکم مشکل وسواس فکری هم داره که از بیرون اسیب رسان نبوده برای ما ولی از داخل خودشه میگه اذیته

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مشاور

حالا کاش مشاور چیزی حالیش بود من چند بار ب مشاوره های مختلف زنگ زدم برای ی مشکل هر کدوم ی چیزی میگن تا حالا هیچ مشکلی با مشاور حل نشده اگه مشاور حرفه ای سراغ دارید شمارش بذارید بهش زنگ بزنم

2802
محبتبزرگش کنینحرفاش زمین نزنینخودش حلو خانواده ش بزدگ کنینخانواده ش بشدت احترام کتینببخشید خرتون میش ...

اگه همه کارهایی که گفتین بکنم دیگه من خر اون شدم نه اون خر من😂😂😂😂😂😂 فقط ی موضوع خاص که میدونم خیلی براش سخته و برای من گذشت ازش وحشتناک هست میخوام قبول کنه راهکارهای شما زمانبر هست 

خب کارتون چیهچی میخواین ازش

من دلم نی نی. میخواد ولی اون قبول نمیکنه مشکل مالی هم نداره اما یکم احتمالا وسواس فکری داره میگه فکر ی بچه دیگه میکنم میخوام بمیرم طاقت نمیارم منم تحت تاثیر حرفها و بغضش قبول کردم توی ذهنم حل کنم و دیگه بهش فشار نیارم ولی بعد دو سه روز  من حالم بده سردرگمم  انگار برنامه هام بهم ریخته نوزاد یا زن باردار میبینم حالم بد میشه  پشیمونم که بهش گفتم گذشت میکنم چطوری حرفم رو پس بگیرم که زیاد ناراحت نشه 

چطوری روی نا خداگاهش کار کنم؟ اگه راهی بلدی تو رو خدا راهنمایی کن خیلی نیاز دارم

نگاه کن به عنوان یک مرد بهت میگم مو ب مو ب حرفام گوش کن هر شب قبل خواب قبل از رابطه بشین باهاش صحبت کن بهش بگو وقتی از دنیا خسته میشی وقتی ب بن بست میرسی چی بیشتر اذیتت میکنه؟!؟ چی تو روحت خدشه وارد میکنه؟!؟ بعد شروع کن کم کم اونا رو برطرف کنی هرقدر ک از دستت برمیاد اون موقع مطمئن باش میتونی رو ذهنش نفوذ کنی...و همیشه اینو یادت باشه صرف داشتن رابطه مرد رو راضی نمیکنه بلکه همزمان باید زن همیشه در نقش یک روان کاو در کنار همسرش باشه تا یتونه عقده های نرسیده گذشتش رو جبران کنه

نگاه کن به عنوان یک مرد بهت میگم مو ب مو ب حرفام گوش کن هر شب قبل خواب قبل از رابطه بشین باهاش صحبت ...

جدی؟ تو گلوش گیر نکنه ی وقت . اون اساسی ترین نیاز من نیاز مادرانه من برطرف نمیکنه بعد من بشینم عقده های بچگیش رو ریشه یابی و برطرف کنم ؟ این کار ی هزارسالی زمان میخواد که من ندارم  فقط میخوام مجبورش کنم در این مورد راه حل بده😂

جدی؟ تو گلوش گیر نکنه ی وقت . اون اساسی ترین نیاز من نیاز مادرانه من برطرف نمیکنه بعد من بشینم عقده ...

اشتباهتون اینجاس که هیچ کدومتون کوتاه نمیاین هرکس حرف خودشو میزنه....در ضمن هزار سال نمی‌خواد وقتی شروع کنی نتایج رو میبنی

محبتبزرگش کنینحرفاش زمین نزنینخودش حلو خانواده ش بزدگ کنینخانواده ش بشدت احترام کتینببخشید خرتون میش ...

داداش همه ی این کارا رو من کردم خر تر شد با من ولی خرم نشد 🐒😂

فعلا بیحالم نمیتونم امضا بزنم. 🤦‍♀️
2801