2777
2789
عنوان

تربیت جنسی کودک چهار ساله

239 بازدید | 42 پست

سلام بچه ها تورو خدا راهنماییم کنید نمیدونم چیکار کنم ...دخترم ۴سال و ۶ماهشه امروز دراز کشیده بود به شکم بعد پسر تقریبا همین خودش دست ب( باس نش )زد ...وقتی دیدم داشتم دیونه میشدم .... نمیدونم دیگه چیکار کنم بریدم ناامید شدم من اینقدر بهش آموزش دادم ک اندام خصوصیه کسی نباید دست بزنه و.... کم آوردم بچه ها دفعه اولش نیست تورو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم ... گریم گرفته حالم داغونه 

دوستش دارم ؛مادرم را میگویم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شاید منظوری نداشته

ای کاش انسانها؛همان قدر که از ارتفاع می ترسیدند؛کمی هم از پستی هراس داشتند …!همه چی تازه اش خوبه ،جز آدم تازه به دوران رسیده😜به نظرمن بجای تشویق این دنیای پست بااشکات،باخنده هات مجازاتش کن

بچه ها ۴ تا ۶ سالگی از لحاظ جنسی یکم کنجکاو و فعال میشن فروید گفته میتونید بخونید

اگر تو این تایم حواستون باشه و بهشون یاد بدید اجازه ندن کسی دست بزنه و فورا بیان به شما اطلاع بدن و ترس از دعوا شدن نداشته باشن میگذره درست میشه

مه جنون دست دامه...مه دست نیه...۱۳ تا بیه ۱۴ تا بیه.. ۱۵ تا بیه.. ندومبه

[QUOTE=351396108]بچه ها ۴ تا ۶ سالگی از لحاظ جنسی یکم کنجکاو و فعال میشن فروید گفته میتونید بخونید اگر تو این تایم ازهم سعی میکنم بگم زبونم مو در آورده 

فکر نکنم چیزی حالیشون شه بر اساس عادت و شوخی و اذیت اینکارو میکنه ولی خب درست نیست در هر صورت.

منم خیلی حساسم رو این چیزا حالم بده 

2801