2777
2789
عنوان

خیلی راحت 3 کیلو کم کردم

7799 بازدید | 59 پست

من عید عقد کردم و اون موقع 60 کیلو بودم 

چون خودم و همسرم خیلی به سلامتیمون اهمیت میدیم ،تصمیم گرفتیم نوشابه رو کامل از غذامون حذف کنیم

سیب زمینی سرخ کرده ام همین طور

مصرف برنجو به حداقل رسوندیم ..یعنی اگه جایی مجبور میشدیم میخوردیم ولی اگه سفارش غذا دست خودمون بود برنج سفارش نمیدادیم

ماکارونی و لازانیا و پیتزا هم از عید تا الان شاید 2بار خوردم، از هر کدوم

در کنار اینا شیرینی و میوه و بستنیو هرچی که دلمون میخواست میخوردیم

2هفته پیش خودمو وزن کردم 57 کیلو ام نبودم ...تازه فعالیت ورزشیمم کم بود ینی اگه یه پیاده روی ساده کرده بودم تو این 6ماه خیلی کمتر بود وزنم 

به نظرم این یه تغییر خیلی کوچیک بود تو رژیم غذاییم ولی اثر بزرگی داشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم

نان و برنج و غلات به هیچ عنپان نباید کم شن از رژیم غذایی

میدونستید یه شکلات یا شیرینی انذازه یه انگشت بخورید باید ۴۵ دقیقه بدویید تا بسوزه؟ چون قندش پیچیده هست 

ولی بزنج و اینا قند ساده داره راحت تر میسوزه

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️

خیلی خوبه احسن به ارادت👏👏👏

منم عید ۶۵ کیلو بودم رفته بودم مسافرت چندنفر گفتن چ پُر شدی و اینا من اومدم خونه دو سه ماهه رژیم سخت میگیرم چون فوبیای چاقی دارم الان وزنم ۶۰ 

بدنسازیم میرم خیلی کمکم کرده 

وزن هدفم 😑۵۷

احیانا روی پهلوها، پا و شکمت خطوط سفید نمایان نشده؟ 

من ٥كيلو كم كردم  رو باشنم خط سفيد زده😢😢😢😢😩😩

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2801