2777
2789
عنوان

خیلی راحت 3 کیلو کم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 7799 بازدید | 59 پست
ببینید اگه میخواید موضعی لاغر شید فقط باید برید باشگاه زیر نظر مربی ورزش کنید وگرنه رژیم گرفتن کل بد ...

بچه کوچیک دارم نمیتونم چکار کنم کمممک😢

میشه برای درست شدن زندگیم صلوات بفرسین💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بچه رو بردارید برید پیاده روی بی هزینه ترین و بی دردسرترین ورزش

من عاشق پیاده روی هستم اما خونمون جایی هست که پارک نداره بخوای هم بیرون بری تند تند که نمیشه راه رفت 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

من از دیروز شروع کردم  قرص گیاهی با سرکه سیب و عرق کرفس .شامم کدو و گوجه و یه سیب زمینی آب پز شده با ماست کم چرب و شوید.قرصی ک میگم مطمئنه چون دکست همسرم ک عطاری داره ازش گرفتم روشم زده با عرق کرفس و زیره و شوید بخورید.ولی سرکه سیب و خودم گرفتم طعمش و اصلا دوست ندارم.قبلا باشگاه میرفتم الان همسری نمیزاره بخاطر شیطنتای پسرم برم.حلقه ام میزنم.امیدوارم نتیجه بگیرم.برنجم میخوام حذف کنم

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭
من از دیروز شروع کردم  قرص گیاهی با سرکه سیب و عرق کرفس .شامم کدو و گوجه و یه سیب زمینی آب پز ش ...

سرکه سیب معدتو در بلند معدت اذیت نمیکنم من معده درد میگرم

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
من عاشق پیاده روی هستم اما خونمون جایی هست که پارک نداره بخوای هم بیرون بری تند تند که نمیشه راه رفت ...

من خودم زیاد پیاده روی رو دوست ندارم به عنوان ورزش البته

ولی اگه کسی بخواد تو خیابونم میتونه پیاده روی کنه مثل مادر من

سرکه سیب معدتو در بلند معدت اذیت نمیکنم من معده درد میگرم

نمیدونم تا حالا ک اذیت نکرده ولی واقعا طعمش خیلی بده   قبل هر وعده یه قاشق غذا خوری سر خالی میخورم

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭
2801