2777
2789
عنوان

ماسک برنج خوبه یا نه

116 بازدید | 15 پست

دوستم میگفت خودت آرد برنج درست کن سه قاشق غذاخوری با دو قاشق آب قاطی کن خیلی خوبه و اینا 

منم کلی جوش داره پوستم

چیکار کنم خوبه یا نه

دل به رغبت می‌سپارد جان‌ به چشم مست یار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام شروع کنم ماسک یرنجو دوستت خوب شده بود پوستش؟

دوستم پر جوش بود و سبزه 

الان دیدمش اومده بود خونمون سر بچم که سقط شده بود .. دیدمش سفید شده بود پوستشم شفاف 

دوستم پر جوش بود و سبزه الان دیدمش اومده بود خونمون سر بچم که سقط شده بود .. دیدمش سفید شده بود پوست ...

عه اول از همه متاسفم بابت بچه خدا بهت صبر بده بعد اینکه خب خوبه خداروشک پس دیگه استارت میزنم حتما حالا من میخام خود برنجو با اب بپزم البته خورده برنج من برمیدارم که بهتر عصاره بده بعد با اب تو میکسر میکس میکنم یا میکوبم میذارم یخچال اونو میزنم صورتم

عه اول از همه متاسفم بابت بچه خدا بهت صبر بده بعد اینکه خب خوبه خداروشک پس دیگه استارت میزنم حتما حا ...

ممنونم قربونت برم..

عالیه نتیجشم بعد یه هفته بگو حتما

سلام عزیزم من از وقتی دکلره کردم موهام به شدت گره میخوره 

و هربار برس میکشم کلی از موهام کنده میشه راهش چیه کوتاه کردن ؟ و اینکه سوخته ؟

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
سلام عزیزم من از وقتی دکلره کردم موهام به شدت گره میخوره و هربار برس میکشم کلی از موهام کنده میشه را ...

عزیزم نه نمیخواد کوتاه کنی پایین موهاتو روغن بادام بزن قشنگ ماساژ بده بعد ۳ ساعت بشور 

الوئه ورا بخر و دوتا الوئه ورا حالت اتو روی کل موهات بکش

کف سرت نه 

فقط موهات

یه حالت لختی و کراتین خوشگلی میده فقط صبر. میخواد

این مدت سعی کن اصلاااا اصلاااا اتو نکنی موهاتو

رنگ هم نکنی تا بتونی موهاتو برگردونی

عزیزم نه نمیخواد کوتاه کنی پایین موهاتو روغن بادام بزن قشنگ ماساژ بده بعد ۳ ساعت بشور الوئه ورا بخر ...

ممنونم عزیزم اره گذاشتم دیگه حتی سفید هم شده جلوش یهویی ولی رنگ نکردم . چند وقت یکبار الوئه ورا بزنم ؟ و تا چه مدت ؟ بعد بذارم بمونه ؟ 

ممنونم عزیزم اره گذاشتم دیگه حتی سفید هم شده جلوش یهویی ولی رنگ نکردم . چند وقت یکبار الوئه ورا بزنم ...

میخوای رنگ کنی از لوازم آرایشی ها رنگ مو دکسی بگیر

کاملا گیاهی بدون اکسیدان و دکلره هم نمیخواد 

من رنگ طلایی زدم تو دوران بارداریم عالییی بود

ممنونم عزیزم اره گذاشتم دیگه حتی سفید هم شده جلوش یهویی ولی رنگ نکردم . چند وقت یکبار الوئه ورا بزنم ...

قبل حمام بزن بعدش رو سرت پلاستیک بکش قشنگ جذب بشه

دیگه تقریبا ۳۰ دقیقه هم بمونه بسه 

آبکشی کن برا موهات هم شامپو مخصوص بگیر

قبل حمام بزن بعدش رو سرت پلاستیک بکش قشنگ جذب بشهدیگه تقریبا ۳۰ دقیقه هم بمونه بسه آبکشی کن برا موها ...

میشه معرفی کنید شامپو 

بازم ممنون 🌷

2801