2777
2789
عنوان

اونایی که طبیعی زایمان کردن توروخدا راستشو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اون لحظە که میخاد دنیا بیاد میترسم قبلش مهم نیس درد داشته باشم

وقتی داره دنیا میاد چون تو هم داری زووووور میزنی درد نداره

قبلش که قراره رحم کم کم باز بشه 

درد داری 

هر چی دهانه رحم بیشتر باز بشه درد شدید تر میشه

وقتی میگن دهانه رحم فول باز شده

دیگه انگار دنیا دادن بهت

زوووور میزنی و نجاااات

کو کو سبزی 🥗🥪🌮 میقولی؟🤤😋
به نظرم بحث دکتر خوبه دیگه

نمیدونم والا 

میگم دیگه الان شرایط خیلی فرق کرده زایمان طبیعی هم مثل چند سال قبل نیست ک جونت بالا بیاد 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
نمیدونم والا میگم دیگه الان شرایط خیلی فرق کرده زایمان طبیعی هم مثل چند سال قبل نیست ک جونت بالا بیا ...

خدارو شکر

اگه نمیتونی بری بیمارستان خصوصی الکی استرس نگیر. شروع کن پیاده روی. دختر خاله من روز قبل زایمانش ۳ ساعت پیاده روی کرد گفت زایمان خیلی درد نداشت

راحت بچه اومد

درد قبلش یا حین زایمان؟

هر دو خیلی بده ولی قبلش رو با باز میشد تحمل کرد درد خودش خیلی بدتره ولی هم زمانش کوتاه بود خودمم همکاری کردم زود تموم شد

از غم ای کاش ها چشمم کبود
اطرافم سزارین زیاد دیدم ک بعد زایمان جتی سرویس بهداشتی. نمیتونستن برنبهر حال الان شرایط فرق کرده زای ...

دقیقا

طبیعی بعدش معلومه آدم زودتر سرپا میشه

خاله ی من بچه اولش طبیعی بود یادمه فرداش رفتم خونه ش داشت شیشه هاشو پاک میکرد بعد دومی رو سزارین کرد قشنگ یک هفته تو رختخواب خوابیده بود...

خودم طبیعی بودم بچم دو هفته رفت دستگاه یه شب بستری بودم همراه داشتم فرداش مرخص شدم و تو بیمارستان موندم برا بچه... خودم دیگه همراه نداشتم راحت کارهامو میکردم کمکی نمیخواستم

ولی این مدت میدیدم سزارینی ها رو میاوردن زیرشون ملافه یه بار مصرف پهن بود؛ بهشون سوند وصل بود نمیتونستن تکون بخورن... به زور زیر بغلشونو میگرفتن بلند شن

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
خدارو شکراگه نمیتونی بری بیمارستان خصوصی الکی استرس نگیر. شروع کن پیاده روی. دختر خاله من روز قبل زا ...

من باردار نیستم گلم😅😅

دوتا بچه دارم ی دختر ۱۳ ساله ی پسر ده ساله 

کلی گفتم زمان ما یکم طبیعی سخت بود الان انقدر امکانات زیاد شده داروها بهشون میدن ک درد زایمان و کم میکنه

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
دقیقاطبیعی بعدش معلومه آدم زودتر سرپا میشهخاله ی من بچه اولش طبیعی بود یادمه فرداش رفتم خونه ش داشت ...

دقیقاا 

بهر حال شکم ورم داره روزای اول و بخیه ها خواه ناخواه ادمو اذیت میکنه همش بکنار اون سوند خیلی بده

2801