2777
2789

واقعٲ دردش خیلی شدیده یعنی خیلی سختە زایمان طبیعی؟ من که دارم میمیرم از استرس دوسه هفته دیگه وقت زایمانمه یه کم دلمو خوش کنید

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]

اگه اینستا داری پیج فاطمه آبادی رو ببین. 

اگر وقتشو داری دوره حیپا زایمانش رو شرکت کن. 

وقتشو نداری فقط پست هاش رو ببین و تمرین کن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترخالم از 3صب تا 11 ظهر درد داشت بعدم ک جرش دادن 35تا بخیه خورد.. 10روز باید واسه دسشویی دستشو میگرفتیم و مشکلات زنونه دیگ 

ازنظرمن تونستی حتما سزارین کن 

ولی اگر خاستی طبیعی باشی پیاده روی کن هروز و اش زیاد بخور و نزار بچه زیادی بزرگ بشه اون بعدا بیرون بیاد جوون میگیره ولی تو نه 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
ای بابا ممنون از روحیه دادنت😥

گفتی راست بگین دیگه😬😬

ولی خیلیا هم هستن رااااحت زایمان میکنن

مثلا دختر عموم نیم ساعت درد کشید و بچش دنیااومد

بدون بخیه

انشالله توهم اینجوری باشی

از تمـــام آرزوهــــایم بـاغ بــــی بـــرگــ مـانــــده بـرایــــم

ببین بستگی به خودت داره بگی خیلی درد داره و بترسی نمیتونی تحملش کنی ن بگی من میتونم و فلان ذهنتو آماده کنی راحت تره برات من با کرونای مثبت طبیعی زایدم این یکی هم بریچ نمونه طبیعی میارم حتما 

2801