2777
2789
عنوان

یکی از فامیلامون خاب بابامو دیده مامانم حالش بده

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 46 پست
اون دنیا معیار ستجش همه چیز نمازه منظور اینکه قبل از سنجش کمک به دیگران وحج وزیارت و..نماز سنجیده می ...

منظورم فهمیدی میگم نمازی که شخصی بخواد برای متوفی بخونه اعتقاد ندارم از کجا معلوم اون چه طور اعمالش باشه بخواد براش بخونه

یه لحظه لطفا👈👈من یه خانم خونه دار بودم اما تصمیم گرفتم تغییر کنم و همینطور شد و شدم یه🥰🥰 بانوی کارآفرین🥰🥰تو هم اگر دوست داری تغییر کنی بهم پیام بده
خب وقتی نمیدونسته نماز ب گزینش هست و چقدر نماز چجوری اون حاج آقا قیمت داده الیته دیگه شما پول دادید ...

عزیزم مادرم میگفت چون پدرت خیلی سفت و سخت نبود ب نماز احتمال زیاد نماز قضا داره 

گفتن برای یکسال نماز قضا این قیمته ک مادرم سریع واریز کرده مادرم خیلی علاقمند پدرم و بعد ۲۵ سال هنوز ب نیابتش خیرات میده و گفت چه درست باشه چ نباشه میخام خیال خودم راحت باشه ماهم دیگ حرفی نزدیم 

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم نزدیک عروسیم یه شب خیلی گریه کردم و خیلی دلم شکسته بود

بابام به خواب دخترعموم که خواهرشوهرمم هست رفته بود گفته بود مراقب دخترم باشید بگید خودشو اذیت نکنه 

من دوساله بودم پدرم فوت شده

ناپدری مو بابا صدا میزنم ولی تو لحظات مهم زندگی جای خالی پدرو حس میکنم

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
منظورم فهمیدی میگم نمازی که شخصی بخواد برای متوفی بخونه اعتقاد ندارم از کجا معلوم اون چه طور اعمالش ...

عزیزم منم گفتم ب مامانم

اگ واقعا تصمیم گرفتی نماز براش بخونن بده به یه حاج اقا و مادرم از بیت رهب.ری رفت سوال کرد و کاراشو انجام داد دیگه گردنه اون شخص میفته بخونه یا نخونه

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖
2803
منم نزدیک عروسیم یه شب خیلی گریه کردم و خیلی دلم شکسته بودبابام به خواب دخترعموم که خواهرشوهرمم هست ...

اره عزیزم میفهمتت خیلی سخته 🫂

ایشالا روح پدر عزیزت شاد باشه براشون فاتحه خوندم و صلوات فرستادم❤️‍🩹

میشه بفرمایید کجای قران اینو نوشته؟؟بنده که بارها قران خوندم اولا که قران گفته خودت نماز بخون دوما ک ...

قرآن بدون  حدیث صحیح، کامل نیست.. 

انی تارک فیکم الثقلین، کتاب الله و عترتی(سنتی) 

در قرآن فقط گفته نماز بخونید ولی نوع و شکل نماز رو تووی احادیث بیان کردند

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
قرآن بدون حدیث صحیح، کامل نیست.. انی تارک فیکم الثقلین، کتاب الله و عترتی(سنتی) در قرآن فقط گفته نم ...

هرکس هر اعتقادی داره باید همونو انجام بده ماهم این اعتقادو داشتیم اینکارو کردیم انشالله روحش اروم باشه 

دیگ هممون میدونیم وقتی نماز میخونیم چقد اروم میشیم و درش شکی نیست حالا هی بگن نه نماز مهم نیست وقتی ی چیزی ب من ارامش میده پس برای من مهمه 

قرآن بدون حدیث صحیح، کامل نیست.. انی تارک فیکم الثقلین، کتاب الله و عترتی(سنتی) در قرآن فقط گفته نم ...

یعنی میفرمایین کلام خدا صحیح نیست !!! 

الله اکبر 

از خدا بترس نزن این حرفهای شرک رو 

چه نمازی ینی دو رکعت نماز به نیابت ارامش روحش؟چ دعاهایی خوبه؟؟؟

نماز هدیه به اموات

بعدم به نیت آرامش و خوشحالیش خیرات بدین 

خیراتم به ی جای خاص بدین که صواب داره نه صرفن در و همسایه. مثلن ی وعده غذا ببرین برا کودکان بی سرپرست،  کودکان کار، یا مثلن بستنی بگیری براشون 

یا اسباب بازی چیزی ببرین براشون که خوشحال بشن 

و اینکه اگه میتونی خودت یا مادرت هر روز اگه شده یه سوره کوتاه یا چند ایه قران به نیتش بخونین

ایشالا که روحش در ارامش باشه

🩵💙💙🩵
عزیزم منم همین حرفو به مادرم زدم ولی مادر من مذهبیه و هرچقد گفتم به فقیر کمک کنیم گف شاید نماز ب گرد ...

خدا پدرتونو بیامرزه و روحشون در آرامش

اکثر کسانی که نماز و روزه میت قبول میکنند نیازمندن

با این تفاوت که بیکار نشستن 

یعنی میفرمایین کلام خدا صحیح نیست !!! الله اکبر از خدا بترس نزن این حرفهای شرک رو

گفتم کامل نیست، ن اینکه صحیح نیست.. 

الان اینکه نماز صبح2رکعت هست،، کجای قرآن نوشته؟!!! اگه میگی قرآن کامل هست، لطفا آیه تعداد رکعات نماز رو نشون بده.. 

به نظرم اون ۱۵ تومن بده به یه فقیر که درمانده پول داروی عزیزاشون هستن یا درمونده هزینه عمل هستن یا ک ...

عزیزم خیلی از کسانی که این مشکلاتی که شما فرمودین دارن برای هزینه هاشون نماز و روزه میت قبول میکنن

این پول تو جای مناسبش خرج شده

وقتی ننوشته یعنی مهم نیست

یعنی توضیح طریقه نمازخواندن، از توضیح عنکبوت  و مورچه و فیل و گاو کمتر بوده که توضیح این موجودات اومده ولی تعداد رکعات نماز نیامده؟!!!! 

2801