2777
2789
عنوان

یکی از فامیلامون خاب بابامو دیده مامانم حالش بده

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 46 پست
یعنی توضیح طریقه نمازخواندن، از توضیح عنکبوت و مورچه و فیل و گاو کمتر بوده که توضیح این موجودات اوم ...

اگه هزار صفحه هم در مورد چگونگی نماز خوندن میگفت همه رو هم رعایت میکردیم ولی دلمون با نماز نبود هیچ فایده ای نداشت به خاطر همین به جای اینکه در مورد مدل نماز خوندن حرف بزنه گفته نماز قلبا بخونین و با کراحت نخونین سر وقت بخونین وقتشم دقیق تعیین کرده روزی ۵ بار و گفته یاد خدا از نماز خوندن هم بالاتر هست...

من به چشم دیدم کسانی رو که نماز طوری میخونن که خودشونم نمیفهمن چی خوندن نمیشه گفت نماز خوندن صرفا یه خم و راست شدنی که کاملا از روی عادت انجام میدن هیچ عشق و تمئنینه ارتباط با معبود نمیبینی کاملا با کراحت ...بعد هم میگن خدا قبول میکنه انگار که خدا نیازمند قبولی نماز ایناست 

وقتی نماز و این ارتباط معنوی که با حاکم مطلق عالم برقرار میکنی تاثیر مثبت روی طرف میزاره و احساس میکنه به خدا نزدیکتر شده این یعنی قبولی نماز یعنی یه نماز خون باید روز به روز به خدا نزدیکتر بشه البته این از زبونش نمیشه فهمید بلکه از اعمالش میشه فهمید 

توی جامعه ما هر چی سنشون میره بالا تعداد نمازشون بالا میره دنیا پرست تر میشن 

اگه هزار صفحه هم در مورد چگونگی نماز خوندن میگفت همه رو هم رعایت میکردیم ولی دلمون با نماز نبود هیچ ...

قرآن گفته، ، و فی صلاتهم خاشعون،، یعنی اول باید صلاة درست شکل بگیره، بعد تووی صلاة خشوع کنه.. اگه کسی نماز صبح با9رکعت و 3سجده وبدون حمد وسوره و بدون  تشهد و سلام بخونه، این اصلن نماز نخونده، صرفا یه اذکاری رو پشت سرهم آورده، اذکاری با خشوع ولی صلاة  به جا نیاورده،، در حالی که به قول شما چون شکل نماز مهم نبوده تووی قرآن بهش اشاره نشده، پس با خم و راست شدن هندوها چه فرق داره، اونها هم اذکاری با خشوع به جا میارن ولی اسمش نماز نیست... 

ما مجبوریم به کمک حدیث نماز درست تحویل خدا بدیم، البته با خشوع.. وگرنه اگه فقط به هرچی تووی قرآن اومده بسنده کنیم، به دستور قرآن اطیعوالله واطیعوالرسول عمل نکردیم... چون خدا گفته، حرف رسول، حرف من هست و باید اطاعت بشه

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .