2777
2789

پدرم 25 ساله که فوت کرده

بعد این فامیل ما زنگ زده ب مامانم که اره خاب دیدم اقای فلانی تو چاه افتاده و یه شتر روی چاه خابیده 

هرچی صداش زدم نمیتونست از چاه بیاد بیرون 

وقتی از چاه اومد بیرون تموم بدنش و سرش خاکی بود ...

بنظرتون تعبیرش چیه؟

مامانم خیلی نگرانه 

همش میگه بابا دلواپس توعه ...

اخه من یکسالگیم پدرم فوت کرد

و من سه ساله جدا شدم و درگیر افسردگی هستم کلا خانواده خیلی نگرانمن...

مادرم امروز رفت حرم و از یک حاج اقا خواست که برای ارامش روح پدرم نماز بخونن یا اگ نمازی طی این سالها به گردنش بوده و ما نمیدونستیم رفع بشه، ک روحش اروم بگیره 

(هزینه ی نماز هم شد ۱۵ ت برای کسایی ک شاید بخان بدونن)

بنظر شما دیگه چه کارایی براش انجام بدیم؟

مادرم هرسال سه شب احیا به نیابت پدرم میگرفت تو این ۲۵ سال و هرماه هم روضه و انعام میگیره

و امروز همش مکفت من که این همه سال به یاد پدرت خیرات دادم چرا باید این خاب بدو در موردش ببینن

دوستان یکم ارومم کنید چون اون خانمه با گریه خاب رو تعریف کرده و مادرم خیلی تو فکره و ناراحته❤️‍🩹

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

15تومن پول نماز چهار خانواده نون میداد اونا خودش دنیایی خیرات بود من واقعا اعتقادی به نمازش که اون شخص برای میت بخونه ندارم در کل فردی که خواب دیده اگه فردا سالح و مومنی باشه میشه گفت خوابش تا حدودی درسته وگرنه خواب  هرکسی نباید معیار بدید

یه لحظه لطفا👈👈من یه خانم خونه دار بودم اما تصمیم گرفتم تغییر کنم و همینطور شد و شدم یه🥰🥰 بانوی کارآفرین🥰🥰تو هم اگر دوست داری تغییر کنی بهم پیام بده
2803
عزیز دلم🥺😭پدرت نگرانته حتما واسش خیرات کن و برو سر خاکش

خیلی عذاب وجدان گرفتم چون من شبا گریه میکردم از نبود پدرم و همش میگفتم بابا چرا نبودی چرا انقدر کمبود تورو دارم و هرشب با گریه خابیدم الان عذاب وجدان دارم چرا روحشو ناراحت کردم ....دست خودم نبوده افسردگیم ولم نمیکنه

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖
یه بلایی از خونواده تون دور میشه.. جای نگرانی نیست

انشالله اینجوری باشه عزیزم 🫂

15تومن پول نماز چهار خانواده نون میداد اونا خودش دنیایی خیرات بود من واقعا اعتقادی به نمازش که اون ش ...

عزیزم منم همین حرفو به مادرم زدم ولی مادر من مذهبیه و هرچقد گفتم به فقیر کمک کنیم گف شاید نماز ب گردنش باشه و ب حرفم گوش نکرد تا یکم بیشتر فکر کنیم 

خیلی عذاب وجدان گرفتم چون من شبا گریه میکردم از نبود پدرم و همش میگفتم بابا چرا نبودی چرا انقدر کمبو ...

بشدت درکت میکنم

منم ۱۷ سالمه ۷ ماهه بابام رو از دست دادم

هر وقت ناراحت بودم سرزنشش میکردم که چرا نیستی و.. 

بعد تو خوابم میومد همش ناراحت و مریض بود

خیرات بدینخودت براش دعا یا نماز بخون

چه نمازی ینی دو رکعت نماز به نیابت ارامش روحش؟

چ دعاهایی خوبه؟؟؟

15تومن پول نماز چهار خانواده نون میداد اونا خودش دنیایی خیرات بود من واقعا اعتقادی به نمازش که اون ش ...

اون دنیا معیار ستجش همه چیز نمازه منظور اینکه قبل از سنجش کمک به دیگران وحج وزیارت و..نماز سنجیده میشه وکسی که نماز نخونه اعمالش وزنی نداره برای همین نمیشه گفت به نماز اعتقادی ندارم

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....

شاید اون طرف به بابات فکر کرده و خوابشو دیده و معنی نداشته باشه. تازه ترجمه خواب با خود خواب متفاوته، همینکه از چاه اومده بیرون یعنی کار ناممکنی رو ممکن کرده، خاک روی بدنش هم یعنی از اصالت خودش جدا نشده و همیشه همراهته(اصل انسان از خاک که) و گفته نگران چیزی نباشید و کارهای ناممکنتون ممکن میشه، خوابی با تعبیری به این خوبی جای نگرانی نداره، فقط ازت خواسته افسردگیتو پشت سر بذاری، و هیچ غیرممکنی وجود نداره

عزیزم منم همین حرفو به مادرم زدم ولی مادر من مذهبیه و هرچقد گفتم به فقیر کمک کنیم گف شاید نماز ب گرد ...

خب وقتی نمیدونسته نماز ب گزینش هست و چقدر نماز چجوری اون حاج آقا قیمت داده 

الیته دیگه شما پول دادید  رفته 

سه تومنم نون بگیرید برید ببدید ب نسازمندا 

اگه وضع مالیتون خوبه  بسته های  ربع کیلویی گوشت بدید

وزن فعلی ۴۹ وزن بعدی ۵۰/۵۰۰ وزن دلخواه ۵۲ 
2801