2777
2789
عنوان

شیر مادر یا شیر خشک

74 بازدید | 15 پست

من هردو میدم بهش،  بیشتر اوقات شبر مادر،  شبا شیرخشک میدم و یا مواقع اظطراری،  میترسم سینه ام رو ول کنه،  ۱۵روزشه.  راهکاری چیزی هست بدین

بله ب مرور ول خواهد کرد 

بهتره تا شش ماه فقط شیر مادر بدی بعد اون کمکی

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر داشتم ولی شیر خشکی شدن بچه هام

اولی رو که بلد نبودم سر سینه م زخم شد ندادم دیگه نگرفت واسه دومی اتوماتیک شیر نداشتم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2799
شیر مادر قطعا خیلی بهترهچرا شیر خشک میدی وقتی خودت شیرداری؟؟

شبا دیگ وقتی خوابم میگیره. حیلی تنبلیم میاد شیر بدم 

واینکه موقع هایی که کار دارم جایی. چون چهل روزش درنیومده.  میسپارم به مادرم،  وقتی نباشم شیر خشک میده

شیر داشتم ولی شیر خشکی شدن بچه هاماولی رو که بلد نبودم سر سینه م زخم شد ندادم دیگه نگرفت واسه دومی ا ...

اوه اوه.  منم بچه اولیه،  سر نوک سینه هام زخم شد یعنی هربار میخواد،  داد میکشیدم عذاب،  رفتم کرم جنوا خریدم برا شقاق سینه.  انقدر خوب بود که نگو.  انقدر راحت شدم 

شبا دیگ وقتی خوابم میگیره. حیلی تنبلیم میاد شیر بدم واینکه موقع هایی که کار دارم جایی. چون چهل روزش ...

نه عزیزم اینکارو نکن به‌خاطر راحتی خودت شیرخشکیش نکن

شیر خودتو بده خیلی بهتر و مفیدتره برای نوزاد کوچولوت

ماهاکه بچه های قدیمیم چه غلطی براپدرومادرمون کردیم وای به حال بچه های امروزی که فقط مادروپدوپول میبینن پول نداشته باشی نه احترامتونگه میدارن نه برات ارزش قائل میشن 

اوه اوه. منم بچه اولیه، سر نوک سینه هام زخم شد یعنی هربار میخواد، داد میکشیدم عذاب، رفتم کرم جنو ...

واسه منم نوک سینه هام افتضاح زخمی و ورم و خونی شده بود تحمل م نمیشد

تا 13روز شیر دادم بعد شیر خشک نان دادم بهش

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست