2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یکبار برای من لینک اومد از روبیکا  زدم برنامه بود نصب کردن برنامه خود روبیکا کد اوند اجازه دادن به برنامه بعد فهمیدن جه گو..هی بود خوردم.  هی میرفت تو کانال گروه لینک میداد از اکانت من فیل م سوپر  هرچی  دستشون میومد میفرستادن واسه مخاطبان ابرو شرف نموند برام ن میشد اکانت بیرون کنم نه دیلیت بزنم یه ماه بعد شد دیلیت بزنم .

همچین چیزی میشه ولی بخای هک شی فکر نکنم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت واسه اون وقتایی که معلم میخواست درس بپرسه ولی زنگ میخورد،واسه خنکی رخت خواب تازه پهن شده تو تابستون ، واسه بوی غذای مامان ، واسه خوراکی خریدنای بابا،واسه لذت خاروندن جای کش جوراب ، واسه مزه نارنگی ، واسه بوی لاک ، طلوع خورشید ، واسه بوی تن نوزاد ، خوردن چای تو هوای سرد ، لیسیدن انگشت بعد از خوردن پفک نمکی واسه همه چیزایی که دادی و نمیبینیم شکرت💫👌💜
2803

اگه بحث ناموسی برو فتا شکایت کن هرچی اکانت و سیم کارت داشته باشه میسوزونه و میبندن ‌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت واسه اون وقتایی که معلم میخواست درس بپرسه ولی زنگ میخورد،واسه خنکی رخت خواب تازه پهن شده تو تابستون ، واسه بوی غذای مامان ، واسه خوراکی خریدنای بابا،واسه لذت خاروندن جای کش جوراب ، واسه مزه نارنگی ، واسه بوی لاک ، طلوع خورشید ، واسه بوی تن نوزاد ، خوردن چای تو هوای سرد ، لیسیدن انگشت بعد از خوردن پفک نمکی واسه همه چیزایی که دادی و نمیبینیم شکرت💫👌💜
ن من میخام طرفو هک کنم ی پیج زده ب اسم من داره ابرومو میبره

نمیشه فدات .

برای منم این اتفاق از اینستا افتاد کل فامیلمون فالو کرد و تهدید کردن چارش فتاس .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بحث ناموسی برو فتا شکایت کن هرچی اکانت و سیم کارت داشته باشه میسوزونه و میبندن ‌

رفتم میگن مدرک بیار مدرک نداارم 

رل قبلیمه ب اسم من عکسامو میفرسه ب اینو اون 

میخاسم هکش کنم و بعد اون پیجو دیلیت بزنم 

کسیو نمیشناسی بتونه هک کنه

دوست عزیزم هک میشا 

اما ریسک بسیار زیادی داره برای کسی ک بلده هک کنه به هر حال غیر قانونی و کسایی هم ک هک میکنن هم ترسناکن یکم 

بهترین راه فتاست

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2801