2777
2789
عنوان

اونایی که باباهانون کنارتونه

125 بازدید | 11 پست

خوشبحالتون من 42روزه بابا ندارم قدر بابا هاتونو خیلی خیلی بدونید زندگی یعنی پدر اگه نباشه یعنی یه مرده متحرک که فقط راه میری مثل الان من وانمود میکنم که حالم خوبه والکی میخندم دلم برای حرف زدن با بابام تنگ شده 😔😥

تلخ ترین لحظه‌ی زندگیم بوسیدن صورت بی جان پدرم بود 😥💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

حالا دورت شلوغه اون حجم غم نیومده سراغت نمیخوام ناامیدت کنم ولی  حال خرابیه اصلیت مونده 

روحشون شاد

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

من دارم ولی آرزومه نداشته باشم. انقد ک خون به جیگرمون کرده. از زندگی و آینده ناامیدمون کرده. افسرده مون کرده. آرزو دارم نباشه. حرف 😐 بابای من بهم فحش ناموسی میده حرفش با من اینه. 😭💔 رسم نکبت دنیا همینه. باباهای خوب زود میرن، بابای بد عمر نوح دارن 😑

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

روحش شاد. حداقل تا بود یه خاطره خوب ازش بجا گذاشت. ❤️🥲

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
من دارم ولی آرزومه نداشته باشم. انقد ک خون به جیگرمون کرده. از زندگی و آینده ناامیدمون کرده. افسرده ...

ولی بابا من خیلی خوب بود ولی حیف زود تنهامون گذاشت 😭

تلخ ترین لحظه‌ی زندگیم بوسیدن صورت بی جان پدرم بود 😥💔🖤
ولی بابا من خیلی خوب بود ولی حیف زود تنهامون گذاشت 😭

خوش بحالت حداقل طعم پدر داشتنو حس کردی. الانم مراقبته و حواسش بهت هست و برات دعا میکنه ❤️