2777
2789

واای وااای عاقا من فرشامو عید شسته بودم بگو خبببب

پروفایلمو عوض نمیکنم لطفا درخواست نفرمایید     با تشکر😁    یا راهی خواهم ساخت    یا ساخی راهم اخ😌                                 

بعد یهو دیدم ک بچم  میگه  شمارع دو دارم 😪😪

شلوارشو در اورد 

پروفایلمو عوض نمیکنم لطفا درخواست نفرمایید     با تشکر😁    یا راهی خواهم ساخت    یا ساخی راهم اخ😌                                 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

گلاب به روتون یکم شکمش روون بود یکمشو زد رو فرش بعد از ترس من دویید  من فکردم فقط همون تیکه اس 

چشمتون روز بد نبینه دیدم هر جا راه میرم 🤐🤐😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨

2803

رو فرش خودتون که عادیه.بچه جاریم اسهال بود رو فرش مردم از دم در رییییید تا رسید به مامانش یکمم اونجا رید😅😅😅

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰