2777
2789

یکماه پیش ماشینم خراب شده بود بعد تعمیرکارم گفت فلان قطعه رو بخر منم خریدم براش بردم گفت نه این قطعه اصلی نیست اونجایی که خریدی به مشتریاش قطعه اصلی نمیده منم رفتم جایی که خریده بودم گفتم چرا قطعه خوب ندادین گفتن کی گفته خوب نیست منم اسم تعمیرکارمو گفتم خلاصه قطعه ای که تعمیرکارم میخاستو گرون تر بودو خریدم و براش بردم 

و دیگه تموم شد و ماشینم درست شد و ...

حالا دیروز که کار  داشتم رفتم جای تعمیرکار ماشینم دیدم محلم نمیزاره و ناراحته کلیم الافم کرد بعد اومد ماشینمو چک کرد البته برای یک کار دیگه ماشین بود 

الان با خودم میگم حتما اونجاایی که لوازم ماشینمو خریدم بهش گفته چرا به مشتریا گفتی ما جنس اصلی نمیدیم و فلان و اینم از من ماراحت شده که چرا حرفشو بردم

خیلی ناراحتم یعنی من مقصر بودم بنظرتون  

تعمیرکار ماشین کی باشه که از بی محلیش ناراحت بشی؟؟!! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

به هیچ عنوان نباید اسم تعمیرکار رو میگفتی واقعا اشتباه گفتی اون تعمیرکار بدبخت خواسته کمکتون کنه که قطعه اصل و با کیفیت کار ببره وگرنه به حال اون چه فرقی میکرد اصل باشه یا نه به نفع خودتون گفته اما شما ابروشو بردید

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802