2777
2789
عنوان

پختن ندری یا کمک مالی به یه نیازمند

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 55 پست
نه من هر وقت غذای نذری میپزم فقط به نیازمندا یا کارگرا میدم

اگر اینطوری باشه که عالی میشه 

نذرتون قبول باشه انشالله که سفرتون پر باشه و همیشه سالم و سلامت باشید ✨🌹

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

من دوتا خانوم میشناسم هر ماه لنگ ۵۰۰تومن کمک هستن یکی شوهرش مرده ودوتا بچه داره اون یکی شوهرش معتاده ودوتا بچه داره وخدشم سرطان سینه تاحالا ندیدمشون ولی ازطرف یه نفرمعرفی شدن یعنی بنده خدا ها یک ماه براشون پول نمیزنی زنگ میزنن واسطه که توروخدا این ماه پول نمیزنن؟اینوگفتم بدونی  جور آدما خیلی هستن که نیازمند پولن اما اگر تصمیمت براین شدکه غذابدی تو همسایه هات پخش نکن ببر بده نیازمند

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

پیشاپیش قبول باشه فقط نیت مهم بگو به نیت سلامتی و تعجیل فرج اقا امام زمان نذر نرجس خاتون میکنم ؛ عزی ...

چشم حاجت روا باشی عزیزم💚

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
2802

من ماکارونی پختم، ۲۵ پرس شد. بردیم سمت ترمینال جنوب و پارکهای اطرافش، واسه کودکان کار و بچه های کارتن خواب. یه سس و یه نوشابه ام کنارش گذاشته بودم. انقدر خوشحال شدن😍

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
همین کارو بکنید به نیت امام حسین ع نذری بپذید و بدید با فقرا👌💚قبول باشه و التماس دعا🥺دعا کنید ماد ...

چشم عزیزم💚

ان شاءالله خدا یه بچه سالم بهت بده💚

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
من پسر کوچولوم خیلی اصرار داره میگه مامان تروخدا شربت درست کن من ببرم دسته پخش کنم ..دعا کنید پولش ج ...

عزیزم۲کیلوشکر بخر یک قوطی ابلیموچندتالیوان یکبارمصرف

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
من پسر کوچولوم خیلی اصرار داره میگه مامان تروخدا شربت درست کن من ببرم دسته پخش کنم ..دعا کنید پولش ج ...

ان شاءالله🥺😍

قبول باشه

ممنونم💚

من ماکارونی پختم، ۲۵ پرس شد. بردیم سمت ترمینال جنوب و پارکهای اطرافش، واسه کودکان کار و بچه های کارت ...

چه قشنگ تاحالا ندیده بودم ماکارونی نذری بدن ولی به نظرم ایده جالبی بود برای بچه های کار،قبول باشه کاش میتونستم منم انجام میدادم

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2801