2777
2789
عنوان

چکار کردین مادرشوهرتون مزاحمتون نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 47 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
بذار دلش خوش باشه بابا مهم نیست واسه این چیزا اعصابتو خورد نکن، فکر کن پیرزنه احترام سنشو نگه داشتی

خب جوونیه من ک میگذره چی

من جوونم دوست دارم باشوهرم بگم بخندم شوخی کنم

عکس بگیرم

برقصیم

خداشاهده با بغض میرم با بغض میام

چون ی ریز تیکه میندازه

حاج خانوم میشینن تو ماشین شوهرم میان خونمون

خب تو باید یکار کنی شوهرت زودتر بیاد دنبال تو

فقط زرنگ‌باش خونتو نزدیکش نگیریااااا

شوهرت نظرش ب کار مامانش چیه

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲

عشقم هرچی حساس تر باشی بدتر مثل زیگیل میچسبن ریلکس باش و جوری رفتار کن انگار به چپتم نیست از اونور شوهرتو غرق محبت کن که سمت تو بیاد بعد اینکه تایمایی ک تنهاییت بهش محبت کن وقتایی ک مادرشوهرت هست عادی رفتار کن ن اینکه سرد بشی نه ولی متفاوت باش یجوری با سیاست ک شوهرت بفهمه اونجوری بیشتر بهت خوش میگذره ولی اصلا و اصلا ب روی شوهرت نیار چون بدتر لج میکنن مردا به مرور زمان اوکی میشه مادر شوهر من بدتر از این بود من و شوهرمو کنار هم میدید میچسبید ب شوهرم میگفت چی میشه میشد آدم با پسرش ازدواج کنه؟😐😐😐فقط و فقط برای اینکه حرص منو دربیاره کلا ذاتش خراب بود ولی من کلا بی محلی میکردم به اسن رفتارای سمیش دید نمیتونه از این راه رابطه مارو خراب کنه بیخیال شد 

عزیزم اوایلش نمیدونم چرا دوس داریم جلو بشینیم وحساسیم ولی بعد چندسال عادی میشه ....سعی کن حساس نباشی و پشت سر شوهرت بشین و تو اینه براش دلبری کن وبرقص اصلا محل نذار ک اون هست .مهم دل شوهرته که برات بلرزه و ازطرفی بفهمه تو روی مادرش حساس نیستی و احترام میذاری خودش بی اختیارمیاد طرف تو ..

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
خب تو باید یکار کنی شوهرت زودتر بیاد دنبال توفقط زرنگ‌باش خونتو نزدیکش نگیریاااااشوهرت نظرش ب کار ما ...

هست 

کلی خرج خونه کرده

حاضر نمیشه بریم از اونجا

دوتا خونه اونور تر از مادرشوهرمم

2801