2777
2789

دلم  نمی‌خواد بارداریم تموم شه. دلایلش و میگم الان از طرفی. شوهرم ب مشکل بر خورد و پولایی که برای زایمانم و بچه کنار گذاشته بودیم خرج شد. ماما همراه نگرفتم هنوز برای زایمانم.  گوسفند قربانی برای دخترم میخاستیم بخریم هنوز نتونستیم  . و از طرفی ترس و استرس زایمان و بچه داری رو دارم.  خیلی حالم بده نمی‌دونم چی کار کنم 😢 ۳۷ هفته ام   تنها آمادگی که دارم سیسمونی بچه اس  از ترس اینکه زود زایمان نکنم ورزش و پیاده روی هم نمیکنم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عزیزم امیدت بخدا باشه

سن بارداریمون باهمه منم ۳۷ هفتم

دقیقا دوهفتس فهمیدیم بیمه امون قطع شده باید هزینه بیمارستان و‌هرجا برم خودمون بدیم

گوسفند واجب نبست کشتنش همسرم گفت به مرغ میکشیم چندوقت دیگه پول دستم بیاد کمک جهیزیه عروس دوماد یه چیزیشون و‌میگیریم 

فقط توکل کن‌بخدا از هیچیم‌نترس خودش داده خودشم تا لحظه همه چیو درست میکنه

2802
اره بچه ی اولمه با اینکه روزای خیلی سخت و دردناکیع ولی میگم کاش بیشتر بمونه تو شکمم 😢 واقعا هنوز آم ...

اخرش ک چی بالخره ک دنیامیادد وای تو خوشحال باشو البته من خودمم صدتامشکل دارم 

دخترباس تودل بروباشه😜                             

عزیزم کاملا درکت میکنم منم ۱۸ روزه زایمان کردم تمام کارامون تو مدت بارداریم ریخت به هم یه چیز تو مایه های افتضاح. منم دم زایمانم دلم نمیخواست تو اون شرایط بچم به دنیا بیاد اما چاره ای نیست. من کاری که خودم کردم رو بهت پیشنهاد میدم. اولویت بندی کن. و ببین چه کارایی واجب تره. مثلا گوسفند واجب نیست الان میتوتی یه خروس یا مرغ هم قربونی کنی برای بچت. یا مثلا آتلیه و فیلمبردار رو الان لازم نیست پول کامل بهش بدی با یه بیعانه ناچیز کاراتو انحام میدن هروقت بعدا پول داشتی تسویه میکنی . خداروشکر وسایل بچت تکمیله که اون خیلی واجبه. ماما هم ببین از مراکز دولتی میتونی پیدا کنی از مرکز بهداشت محلتون سوال کن اونجاها هزینه ها خیلی به صرفه هست. اما اصصصصلا نذار انرژیت بیفته این روزا دیگه تکرار نمیشه حیفه با حال بد و خاطرات تلخ برات یادآوری بشه. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب بچه هام باش تا همیشه سلامت و شاد و خوشبخت باشن🙏❤🥰

بعد یه چیز دیگم بگم بهت . دقیقا تا زایمان کردم شوهرم که نزدیک یه سال بود هیچ قراردادی ننوشته بود یهو چندتا قرارداد خوب براش جور شد از پاقدم بچم. تو هم توکل کن به خدا بهش بگو خودش روزی بچت رو برسونه همچین قشنگ برات جور میکنه که خودتم تعجب میکنی. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب بچه هام باش تا همیشه سلامت و شاد و خوشبخت باشن🙏❤🥰
2801