2777
2789

بابام تقریبا یه آدمیه که بخاطر اینکه پسر دار نشد و من و تنها خواهرم هردو دختریم همیشه غصه خورد و مارو هم دق داد. 

همیشه حس تنهایی کرد.هرچند منو آبجیم مثه شمع و پروانه دورشیم، هرچند من و خواهرم مایه ی حسرت و غبطه ی عموهام و طایفه به پدر و مادرم بشیم تا حد و حدودی(نه زیاد ولی گاها معلومه) 

حالام

ماشینو نمیده 

میترسه تصادف کنم و مجبور بشه بیاد پیشم تو خیابون و.... 

اگه پسرا هزار دفعه تصادف میکنن یا مردا عب نداره و اصن معلوم نیست بین ملت

ولی خدا نکنه یه زن یه موقع تصادف کوچیکی بکنه

راه حل خودم: 

۱---یه رنو پی کی سبک که بتونم جا به جاش کنمو هل بدم بخرم حسابی تمرین کنم باهاش تک و تنها زنگ هم به کسی نمیزنم که بیا کمک. 

۲---یه ماشین با دخترایی مثه خودم شریکی بخریم و همراه هم برین دقیقا تو وسط شلوغیای شهر رانندگی کنیم اگه خراب شد پیش همیم

راه شما چیه؟ 

وعده ی دروغ "پیگرد الهی" دارد... 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اگه تصادف کردی خدای نکرده چرا باید زنگ بزنی ب کسی😂 خب نهایت ب پلیس میزنگی ماشینم ک بیمه داره

چمیدونم شاید واسه هل دادنش و بکسل

کارایی که من زورم نمیرسه

2802

سعی کن ماشینو به زور هم که شده سوار شین و بعد چندبار اعتراض پدرتون عادت میکنه دیگه پسرا هم همینن کلی باباعه فحششون میده اوناهم سویچو برمیدارن میرن تصادفم بکنن پرو تر از قبل میگن به باباشون که بیاد

درنهایت اگه نشد ماشین بخر همون رنو پی کی

شریکی به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان حتی با خواهر خودتم نه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

دومی رو اصلا امتحان نکن

یه ماشین برای خودت بخر حالا هرچی که تونستی باهاش تمرین کن اگر هم به کسی زدی ترس نداره زنگ میزنید پلیس فرداش هم میرید بیمه هیچ اتفاق وحشتناکی قرار نیست بیفته

باشه قبول من باختم / بس کن دیگه آقای قاضی....🥀

یه پراید هاشبک تمیز بخر ک تو راه نمونی کسی بخاد هلت بده. سبک هم هس و کوچیک. با مربی ولی با ماشین خودت چند جلسه برو. بعدم با دنده یک از جاهای خلوت شروع کن و کم کم بیا تو وسط شهر ولی نه زمانهای شلوغ

سعی کن ماشینو به زور هم که شده سوار شین و بعد چندبار اعتراض پدرتون عادت میکنه دیگه پسرا هم همینن کلی ...

از جنگیدن با خانوادم خسته شدم حقیقتش... 

همون خودم یکی میخرم. ❤ممنون که وقت گذاشتی

یه پراید هاشبک تمیز بخر ک تو راه نمونی کسی بخاد هلت بده. سبک هم هس و کوچیک. با مربی ولی با ماشین خود ...

اوهوم... خودم فک میکنم اولی بهتره🌹🙏🏼

ماشین شریکی به درد نمیخوره 

خب پول داری ماشین بخر چرا منت باباتو می‌کشی 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

شوهر منم دستم نمیده هی میگفت تصادف میکنی فلان بعد ماشینش چپ شدکلا به چوخ رفت 

منو تو ، تو کلبه وسط یه جنگل یه روز بارونی بوی نم خاک جنگل صدای آواز پرنده ها سردمونه آتیش روشن کردیم و از خاطراتمون میگیم   

بابا هایی که حساسن کلا ماشینو سخت میدن دست بچه ها حتی اگه پسر باشه 

انقدر نگران نباش این همه آدم سال هاست دارن رانندگی میکنن تصادفم نکردن یه ماشین برای خودت بگیر راحت

2801