2777
2789
عنوان

یعنی خااااک تو سر من😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 74 پست
واقعا چقد بیفکرم.اونو باید تو کارت جمع میکردم

بگو مادرم داده بود چیزی براش بخرم همین 

نگو پس انداز چون اگه بگی دیگه هروقت دستش خالی شه فک میکنه پس انداز داری و قایم کردی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

داری راجب ۳۰۰ تا هزارتومنی حرف میزنی و انقدر دلشوره داری؟!!!!چه عجیب

نه بخاطر ۳۰۰ تا هزار تومنی نه

بخاطر اینکه شوهرم نگه یواشکی پول داشتی و دستم خالی بود و ندادی.

تاپیکای قبلیم گفتم که صاحبکارش پول درست و حسابی نمیده

من سه میلیون پس انداز کرده بودم شوهرم لازمش شد بهش دادم حالا دو ماهه قول داده بهم برگردونه 😔😂همش م ...

من هروقت به شوهرم پول قرض بدم ۲برابرشو با سودش ازش پس میگیرم😂😂😂 همیشه میگه ظالم تر از بانک تویی 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
2802
کاری که ندارهشایدم ندیدهمیگم‌ چندماه دیگه بحثی پیش‌بیاد میکشه وسط که پول داشتی خرج نکردیمیگم به رومو ...

بیخیال

میگی خرج خونه کرده م دیگه 

دروغ که نیست

پیاو نه‌ماوه 🚶 ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
آره میگم مامانم میخواست‌بده قبول نکردم خودش گذاشته تو کیفم.ها؟

نه اینطوری هروقت پول کم داشته باشه توقع داره مادرت بده اینو نگو

بگو مادرم داده بود چیزی براش بخرم همین نگو پس انداز چون اگه بگی دیگه هروقت دستش خالی شه فک میکنه پس ...

بگم خبر نداشتم مامانم پول گذاشته تو کیفم؟

آخه مامانم معمولا وقتی میخواد بره پول میده به من و بچم

فقط میتونم که دروغ خوب نیست بهتره جوری راستشو بگی که ناراحتی پیش میاد عزیزم موفق باشی چهارصد تومان ک ...

آخه یه تومن بود.واسه خودم بود.ولی من واسه خونه یواشکی خرج کردم تا شوهرم ناراحت نشه

میگم‌اگه بگم داشتم ناراحت میشه.

بگم‌مامانم رفتنی گذاشته تو کیفم؟

وا بگو پس انداز خودمه نمی‌فهمم چجوری بعضیا حاضر میشن به شریک زندگیشون دروغ بگن

اصلا بحث دروغ نیست

اصلا کاری نداره باهام

اخیرا دستش خالی بود.میگم تو دلش نگه چرا نداد خرج کنم.همین

وگرنه اهل دروغ نیستم.شوهرمم حساب پس نمیگیره ازم

آخه یه تومن بود.واسه خودم بود.ولی من واسه خونه یواشکی خرج کردم تا شوهرم ناراحت نشهمیگم‌اگه بگم داشتم ...

والا نمی‌دونم خودت اخلاق شوهرت بهتر میدونید 

ولی پول خاصی هم نیست که 

بگو واسه مامانمه بهم داده قراره واسش فلان وسیله بگیرم اگر سوال کرد هیچ وقت پسند اندازت واسه شوهرت ل ...

همین دیگه

از این ناراحتم

ولی دوستان همش میگن دروغ نگو.آخه شوهرم کاری نداره فقط نمیخوام بی اعتماد بشه

2801