2777
2789
عنوان

یعنی خااااک تو سر من😒

1192 بازدید | 74 پست

یکم پول نقد حدود ۳۰۰ ۴۰۰ تومن قایم کرده بودم برای روز مبادا😐میدونم کمه ولی ریز ریز از پولام مونده بود.

شوهرم‌رفته از کمد لباس برداره فک کنم دیده.یادم‌رفته بود زیپ کیفمو ببندم😩

چقد گیجم من😥

اگه پرسید چی بگم؟

بگم مامانم یواشکی گذاشته تو کیفم؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

راستشو بگو 

دروغ دروغ میاره

پیاو نه‌ماوه 🚶 ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بگو واسه مامانمه بهم داده قراره واسش فلان وسیله بگیرم اگر سوال کرد  هیچ وقت پسند اندازت واسه شوهرت لو نده ممکنه پولی نداشته باشی بعدها فک کنه داری و بهت پول نده تو بعضی شرایطا

برا سیصد تومن چرا باید بهش جواب پس بدی مگه چیزی گفته

نزدیک یه تومن بود.وقتی پول نداشت خرجش کردم ولی نگفتم‌بهش.همین مونده.

نه چیزی نگفته

شایدم ندیده

ولی اگه دیده باشه پس فردا تو بحث میکشه وسط حرفشو

2801