2777
2789
عنوان

بنظرتون برادر شوهرم با این زن متاهل دوسته آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 68 پست
شوهرم هرچی داداشش بگه عین بت نگاش‌ میکنه فقط جالبه شوهر من هیچی نمیگه بعد برادر شوهرم یه محدودیت های ...

خوب ببخشید اینو میگم ولی خاک تو سر همچین مردی 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
شما به جای پیدا کردن زیر بغل مار بهتره شوهره بی رگت رو توجیه کنی دفعه ی دیگه که داداشش از گل بالاتر ...

جالبه به من و جاری بزرگم یکبار گف غذا درست کنین رفیقام میان اینجا میبرمشون طبقه بالا برید طبقه بالارو جمع‌وجور کنین 

من چون خیلی ساکتم هیچی نگفتم جاریم گف من کار دارم باید برم خونه 

گوشی شو برد بالا گف‌ پرت میکنم تو صورتت  

واقعا پرت میکردااا 😐 جاریم رفت پشت من و خواهر شوهرم گف‌پرت کن 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

این کارتون میشه تهمت ...چون قلیون کشیدن با هم دلیل به رابطه نمیشه .ما هم با مردامون و زنانمون صمیمی ...

آخه این چیزا برای ما قفله 

خدا شاهده جاریا و منو‌ نمیذاشت پارسال بریم هیئت 😐 در این حد تو همه چیز دخالت داره و شکاکه

2802
جالبه به من و جاری بزرگم یکبار گف غذا درست کنین رفیقام میان اینجا میبرمشون طبقه بالا برید طبقه بالار ...

عزیز دلمممم واقعا برات ناراحت شدم 

چه قدر رو دیده از نر خرای بی رگ اون خونه که اینجوری میکنه 

مگه مرد نیستن آخه 

گور بابای برادر شوهرت و زنه کاش شوهرت رو تربیت کنی عزیزم 

آخه این چیزا برای ما قفله خدا شاهده جاریا و منو‌ نمیذاشت پارسال بریم هیئت 😐 در این حد تو همه چیز دخ ...

بیخود میکنه جوگیرشده فکر کرده کیه .یه نفر باید بزنه دهنش 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا هی میگن قضاوت و فلاناولا که شوهرش مثل یه سیب زمینیه دوما خیانت از همینجاها شروع میشه و رابطه ی ...

خدا منو ببخشه ولی فکرش ولم نمیکنه 

حسم میگه یه خبرایی هست این وسط 

دوس‌ندارم وقتی اونجا هستن با شوهرم بریم اونجا 

نمیفهمم چکار کنم

الان تنها مشکل خودت شوهرته گلم.پیاز که نیس

باید حمایت زنش کنه برادرشوهر احترامش به جا ولی غلط میکنه تعیین تکلیف زن داداشش کنه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جالبه به من و جاری بزرگم یکبار گف غذا درست کنین رفیقام میان اینجا میبرمشون طبقه بالا برید طبقه بالار ...

بسم الله🥸روانیه پسره🦧

خدای یکتای من تنها امیدم❤لینک کارزار خروج افغان ها👊 https://www.karzar.net/visa 
عزیز دلمممم واقعا برات ناراحت شدم چه قدر رو دیده از نر خرای بی رگ اون خونه که اینجوری میکنه مگه مرد ...

والا شوهرم جلو داداشش هیچی نمیگه 

بعد میاد پیش من میگه برادرم حق نداره دخالت کنه 😐 میگم خب‌چرا به‌من میگی؟؟ 

شوهر من ازش کوچکتره 

حسابم می‌بره ازش از همون دوران مجردیش 😑

بعد این خانم با شوهرش میومد خونه پدر شوهرم این خانم میومد مینشست کنار برادر شوهر من ( جلوی همه ) میگ ...

اگر رابطه داشت تابلو نمیکرد

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
تو دیدی پشت اون در چی گذشته؟وقتی خود شوهره مشکل نداره چرا برای شما مشکل شده اصلا گیرم رابطه دارن اخه ...

سلام خدا قوت .حق داره چطور برادر شوهرش تو کارش دخالت می کنه .برادر شوهرش هر غلطی خواست می کنه .

والا شوهرم جلو داداشش هیچی نمیگه بعد میاد پیش من میگه برادرم حق نداره دخالت کنه 😐 میگم خب‌چرا به‌من ...

فقط طفلک تو این وسط اعصابم خورد شد برات 

2801