2777
2789
عنوان

بنظرتون برادر شوهرم با این زن متاهل دوسته آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه والا

ک گفی بچمو دعوا کرد 

😍✨دخترکوردم .میل به زندگی دارم🍩عشقم همسرمههههه💛💛 دلم برای سقز تنگ شده😭دیااارم 🍬🍬🍬تاپیکامو دنبال کنید 😁  تاپیک هایی که برای استاد زبانم میذارم رو نگاه کنید  و استفاده کنید .قطعا موفق میشید🍸من مدیونشونم .با این شرایط اقتصادی بد  به من کمک کرد به خودم بیام😊🌹امید هست
2802
یه روزم رفته بودن داخل پذیرایی خونه پدر شوهرم ( هال و پذیرایی جدا هستن از هم و یه در کشویی دارن ) در ...

تو دیدی پشت اون در چی گذشته؟وقتی خود شوهره مشکل نداره چرا برای شما مشکل شده 

اصلا گیرم رابطه دارن اخه چرا برای شما مهمه 

خودشم این وقت شب به یادتون افتاده...

سعی کنید شبا رو زود بخوابید زود پاشید سر کلاسی یا کاری برید مشغول بشید  

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما چون خودت چیزی ندیدی مثبت فکر کنانشاا.... که آدمای پاکی هستن

ان شالله 🥲 من هرچی خواستم ذهنمو به اون خانم مثبت کنم نتونستم 

حتی نسبت به حال و احوال شوهرم باهاش حساس شدم دیگه

شما به جای پیدا کردن زیر بغل مار بهتره شوهره بی رگت رو توجیه کنی دفعه ی دیگه که داداشش از گل بالاتر به ناموسش گفت دو تا کشیده ی نر و ماده بهش بزنه 

مشکل اصلیت اینه عزیز جان

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
والا میخوام بفهمم با کی رفت و امد میکنیم

این کارتون میشه تهمت ...چون قلیون کشیدن با هم دلیل به رابطه نمیشه .ما هم با مردامون و زنانمون صمیمی هستیم همه مثل خواهر برادریم قرار نیس هر کی صمیمی شد رابطه داشته باشه ولله بلله گناه داره خودتون پای قضاوتتون میسوزید وگرنه که ما ادمای غریبه هستیم نه شما رو میشناسیم نه اون دوتارو

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله 🥲 من هرچی خواستم ذهنمو به اون خانم مثبت کنم نتونستم حتی نسبت به حال و احوال شوهرم باهاش حس ...

فامیل ما هم یه خانومه با برادر شوهرش قلیون میکشه ولی شوهرش از قلیون بدش میاد و نمیره پیششون 

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅

حالا هی میگن قضاوت و فلان

اولا که شوهرش مثل یه سیب زمینیه 

دوما خیانت از همینجاها شروع میشه و رابطه ی عاطفی شکل میگیره 

درو قفل کردن که خیلی ضایع بوده 

شک نکن که با هم در ارتباطن 

شما به جای پیدا کردن زیر بغل مار بهتره شوهره بی رگت رو توجیه کنی دفعه ی دیگه که داداشش از گل بالاتر ...

شوهرم هرچی داداشش بگه عین بت نگاش‌ میکنه فقط 

جالبه شوهر من هیچی نمیگه بعد برادر شوهرم یه محدودیت هایی برای من و جاریام و خواهر شوهر متاهلم میذاره بیا و ببین 😐 و جدی هم برخورد میکنه همه ازش حساب میبرن چون عصبیه واکنشای بدی نشون میده

2801