2766
2764

باهم یه دنیا فرق دارن ولی خببب دوسشون میدارم

انتخابم سخت شده برام

نظرتونم بسیاررر ارزشمنده و کمکم میکنه

♥️🤍

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

دومی

اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁تو بری دنیا هنوز سر جاشه که اما ؛مال من نه"H"💔🥲 اگه جایی تو تایپکی یا پستی باهات بحثم شده و حرفای نامربوطی زدم  بهم یادآوری کن .از همینجا هم میگم ازت معذرت میخوامو شرمنده ام و امیدوارم که حلالم کنی💔 چون اون کاربر سابق دیگه دنبال عوض شدنه، متاسفم که یادم نبود پشت هر اکانت مجازی یه آدم واقعی نشسته 💔خدایا شکرت که بدتر از این نشد❤️

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

قیمیزی🥰😍

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

اولی ظریف تره بهتره

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی