2777
2789
عنوان

کیا در برابر مشکلات زندگیشون گریه نکردن و امید داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 19 پست
عزیزممم❤️ الانم بارداری حساس تری. ببین ما به خاطر کسایی که دوسشون داریم باید قوی باشیم. من آخر باردا ...

دست خودم نیست همش فکرای بد میاد سراغم تهش میگم چیزی نیست ولی حالم خوب نمیشه بیشتر اطرافیان هم ناراحت میکنم نمیدونم چه کنم اخه چرا قبلیع اینطور شد اینم اینطور بشه 

اخه من هنوز سنی ندارم ۲۴ سالمه ولی به فکر اینجیزام و خودمو زیاد درگیرشون کردم اخه چطوری بیخیال باشم 

الان تا یه چیزی میشه سریع اشکم میاد بدم میاد از این حالتم 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

دست خودم نیست همش فکرای بد میاد سراغم تهش میگم چیزی نیست ولی حالم خوب نمیشه بیشتر اطرافیان هم ناراحت ...

نمیتونی بیخیال باشی عزیزم. مگه مادر میتونه نگران نباشه؟ تنها کاری که از دستمون برمیاد پذیرفتنه. باید بپذیری که در برابر یه سری امور ناتوان هستی اما همه چیز تو مسیر صلاح و رشد ماست. مطمئن باش اگه وجود اون بچه به خیر و صلاح شما باشه به سلامتی بغل میگیریش. اگه خدایی نکرده نشد هم یعنی همین به صلاحت بوده. فقط بگرد و درسی که باید از این ماجرا بگیری رو پیدا کن. به تجربه بهم ثابت شده‌. دنیا ما رو اگه شده هزار بار با یه اتفاق تلخ آزمایش میکنه و زمانی ولمون میکنه که درسمونو گرفته باشیم. 

2802
دست خودم نیست همش فکرای بد میاد سراغم تهش میگم چیزی نیست ولی حالم خوب نمیشه بیشتر اطرافیان هم ناراحت ...

هنوز خیلی جوون هستی ادما توی سن پایین احساسی تر هستند به مرور که سنت بالاتر بره و ناخواسته با مسائل زیادی توی زندگی  دست و پنجه نرم کنی خود به خود قوی میشی یه جایی به خودت میای میبینی دلت حتی سنگ هم شده دیگه به این اسونی گریه نمی کنی من وقتی هم سن شما بودم به قول شوهرم اشکم دم مشکم بود الان که ۴۰ رو رد کردم انگار به جای قلب یه تیکه سنگ توی سینم هست به خاطر سختی های زیادی هست که کشیدم در ضمن شما بارداری و هورمون هاتون هم بهم ریخته یکم حساس تر شدی