2733
2764

بزنم با اصلا کرم نزنم پوستم دونه دونه شده منافذ نیست انگار جوش یا دونه هست 

کرم هم بزنم همونحور رو پوستم اینا معلوم هست و خوب رو پوستم نمیشینه 

موندم چی بزنم به پوستم 

موندم برم محصولات اوردینری بخرم یا نخورم آخه خیلی گرونه 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آبرسان بزن به پوستت

‏من رابطه نمیخوام، من رفیق میخوام،کسیکه ازکنارش بیدارشم باهاش بخندم،برقصم،پیشرفت ورشدکنم.کسی که باهاش غذابخورم،کسیکه بتونم عشق بورزم‏من شریک جرم میخوام،کسیکه ازته قلبم اعتمادکنم،کسیکه نترسم ازدستش بدم چون میدونم همیشه کنارم هست،شاید رابطه مناسب من نیست، اماشریک شدن روانتخاب میکنم.
داخلی هست داخل رو درست کن معمولا هورمونی هست

آهان 

آزمایش دادم مشکل هورمونی نداشتم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
آهان آزمایش دادم مشکل هورمونی نداشتم

از خشکی زیاد پوستت دهیدراته شده آبرسان استفاده کن

‏من رابطه نمیخوام، من رفیق میخوام،کسیکه ازکنارش بیدارشم باهاش بخندم،برقصم،پیشرفت ورشدکنم.کسی که باهاش غذابخورم،کسیکه بتونم عشق بورزم‏من شریک جرم میخوام،کسیکه ازته قلبم اعتمادکنم،کسیکه نترسم ازدستش بدم چون میدونم همیشه کنارم هست،شاید رابطه مناسب من نیست، اماشریک شدن روانتخاب میکنم.
برو‌دکتر پوست

رفتم دو تا هم رفتم یه مشت بیسواد هیچی نمی‌دن

کرم دست ساز یا شامپو دست ساز کلی پول بی فایده 

از خشکی زیاد پوستت دهیدراته شده آبرسان استفاده کن

چه مارکی خوبه

آبرسان بزن به پوستت

چه مارکی عزیزم عالی هست

چه مارکی عزیزم عالی هست

من خودم mnd میزنم خیلی خوبه قیمتش هم زیاد نیست 

ولی پوستم خیلی خوب شده 

پلی کیستیک هستی ؟سطح هورمون مهم نیست حساسیت به هورمون مهمه

نه عزیزم کیست ندارم 

ولی خوب ریزش مو بی دلیل پوستم اینجوری دوران قاعدگی دردناک و کم 

من خودم mnd میزنم خیلی خوبه قیمتش هم زیاد نیست ولی پوستم خیلی خوب شده

ممنون عزیزم 

آبرسان رو چه موقع ها باید بزنم 

به نظرم یه پاکسازی یا فشیال پوست برو بعدش یه روتین پوست مرتب انجام بده پوستت عالی میشه. من خودم فیشیال رفتم 

برای روتین هم یه فوم شستوشو دارم با یه ژل ضد آکنه . آبرسان و ضدآفتاب 

2706