2777
2789
عنوان

چالش غلبه بر تنبلی و اهمال کاری، تغییر سبک زندگی و افزایش بهره وری

| مشاهده متن کامل بحث + 9762 بازدید | 122 پست
خدا رو شکر، امیدوارم به جایی برسین که بشین یه الگوی موفقیت برای بقیه

ممنون عزیزم . این تاپیک یکی از تاپیکهای مفید بود که تو نی نی سایت خوندم 👌👌

یه خانمی هم درباره افسردگی تاپیک زده بود . "تجربه درمان افسردگی خودم " 

اینم خوب بود 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چقدر خوب . خوشحالم که دنبالش رفتی عزیزم من مترجمی زبان خوندم و همه واحدهارو به خوبی و خوشی پاس کردم ...

😂😂😂 منم انقدر از این خوابا دیدم که تو بیداری هم شک کرده بودم نکنه یکی دو درسو جا انداختم و پاس نکردم، مدرکمو که تو سایتت دانشگاه دیدم خیالم راحت شد😅

2802

امروز این تاپیک رو خوندم و لذت بردم .منم تقریبا دو سه ماهی میشه که دارم رو خودم کار میکنم.

من گواهینامه م رو گرفتم خیلی ساله ولی ننشستم زیاد و میترسم .

می‌خوام سنتور یاد بگیرم و گرامر زبانم رو تقویت کنم و روزانه چند صفحه کتاب حتما بخونم 

این دو تیتر رو اگه سرچ کنی کتاباشو میبینی....به نظرم خوبه که یه وقتی رو مشخص کنی در روز و این دو کتا ...

سلام عزیزم خوبی میشه درخواستموقبول کنی لطفا.  منم اینطوری ام خیلی کتاب خوندم کلا ولی چون عامل نیستم ب کارم نیومدن.   قورباغه ات راقورت بده خوندم. کمالگرانباشیم خوندم  قانون تمرکز و.... خیلی چیزارو ولی خیلی چیزا بلدم ولی بکارنمیگیرم  

سلام منم اسیر تنبلی هستم و خیلی نلاش کردم که از بندش رها بشم کتاب عادت های اتمی رو خونده بودم یه مدت بهش عمل کردم بعدش رها کردم تمام مطالب شما رو خوندم بعضی از اینا رو میدونستم ولی عمل نمیکردم حالا انگیزه پیدا کردم که عمل کنم 

از امروز تصمیم گرفتم به مدت 40 روز به مطالب شما عمل کنم 

چون واقعا دیگه تنبلی امونمو بریده 

من انقدر تنبل و بی برنامه شدم حد نداره واقعا به هیچ کاری درست نمیرسم فقط سر هم بندی می کنم یه بچه ۳ ساله دارم اونو تو ذهنم بهانه می کنم ولی میدونم مقصر خودمم حتی دارم به اونم آسیب میزنم ساعت خواب بی نظم بازی و گردش بی نظم تغذیه بی نظم از خودم متنفر شدم

2801