2733
2764
عنوان

دلم گرفته همش گریه

2429 بازدید | 141 پست

بیاین دلداریم بدین ۴ ساله که طلاق گرفتم ولی همیشه دلم خونمونو میخواد پسرم که ۲۰ سالشه با منه بزرگه قهره خیلی دلم خونه.   خدا لعنت کنه باعث و بانیشو  خیلی خوشبخت بودم همه حسرت زندگی منو میخوردن از طلا و ماشین بگیر تا شغل همسرم که بالاترین مقام داشت  الان از اینکه از صد دوباره به صفر افتادم دلم میترکه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توکلت به خدا باشه و از خدا بخواه کمکت کنه💚

چیزهای زیادی قلبت رو می‌شکونن اما، چشمات رو باز میکنن...🪐🖤️ همیشه خوب باش حتی برای کسی که بهت بد کرده ،یا قدرتو بیشتر میدونه یا تا همیشه حسرتتو میخوره 🥲💚 کارما آدرس هممونو داره و کارشو خوب بلده 🤫 یه صلوات مهمونم میکنی؟🥹♥️

دلم روزایی رو میخواد که ۴ تایی باهم یه خلنواده بودیم 😭 الان همه یه طرف پراکنده شده  خودم هم مرد شدم هم زن  چرا باید باید به یه حسود که اونم دوست ۲۵ یاله ام بود اجازه میدادم تو زندگیم کبریت بکشه خدایاااا

اگه راه برگشت به شوهرت داری برگرد اگه نه حسرت چیزی که تموم شده رو دیگه نخور یاعلی بگو پاشو زندگی هنوز جریان داره

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
2706