2777
2789
عنوان

بچه ها میشه فوری بیاین

75 بازدید | 11 پست

بچه ها من با فیلم و... خود ارضایی کردم الان خیلییییی پشیمونم از یه طرف نگرانم که ...پاره شده باشه از یه طرف اینکه خدا منو می بخشه یا نه. بدون هیچ وسیله ای هم بوده اما بازم نگرانم. دکتر هم نمیتونم برم چون سنم کمه

هیچی نشده نگران نباش

اره خدا میبخشه امروز اول محرمه توبه کن و از امام حسین بخواه کمکت کنه

آقای اباعبدالله... تو قشنگترین دلخوشی من بین هزارتا دردی...بلاخره طلبیدی قربونت برم.اربعین1403  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

اگه با دست بوده نه پاره نشده و اینکه خون اینا دیدی مگ

استغفار کن اره میبخشه

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین

میشه بگین چطوری توبه کنم و دیگه سمتش نیام چون حتی گوشی هم که دستم نیست همش فکرش تو ذهنمه . شبا که می‌خوام بخوابم یا وقتایی که بی کارم. لطفاً راهنماییم کنین . از یه طرف میگم اگه چادری و محجبه بشم و بیام سمت خدا ، دیگه این فکر و خیالات نمیاد تو ذهنم اما از خدا خجالت میکشم روم نمیشه باهاش حرف بزنم 😭😭 از یه طرف دیگه میترسم بچه های مدرسه مون یا فامیلا مسخره م کنن .... 

میشه بگین چطوری توبه کنم و دیگه سمتش نیام چون حتی گوشی هم که دستم نیست همش فکرش تو ذهنمه . شبا که می ...

خواهش میکنم کمک کنیییین برای توبه و راهنمایی کنین چادری شم یا نه