2777
2789
اومدیم و کنسل نمیکردی چطور میتونست تو یه تایم کار رو تا مشتری رو راه بندازه

خب بهش گفتم خبر میدم دیگه 

من دیروز بیعانه دادم بامداد چهارشنبه 

امروز هم گفتم نمیام

تایم هم برای پنجشنه بود

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ما خودمون تولیدی مبل داریم از مشتری بیعانه میگیریم ... حتی اگ پارچه هاشو خریده باشیم اگ پشمون بشه پس ...

اولا که بیت المال نه و حق الناس 

ثانیا داری میگی گوشه ی تولیدی میمونه خا‌ک میخوره این یعنی اینکه ضرر کردی . خود همین ضرر کردن هم حق الناسه چون اون مردی که صاحب این کاره از حق زن و بچه ی خودش گذشته 

در ثانی نبای. که حتما مالی رو ضرر کنه که حس کنی حق داره نده . همه گفتن منم گفتم بازم میگم اون خانم به جای شمااااااا میتونست یه مشتری دیگه ای رو رد کنه و چه بسا حتی بیشتر از ۵۰۰ تومن بیعانه ی شما پول به جیب بزنه اما شما با این کارتون حقشون رو خوردین تازه دنبال اینید که ۵۰۰ رو پس بگیرین این حق الناس نیس . ؟!

میای بدبختی هات رو به اشتراک میزاری و درد دل میکنی به وقت شادی هم به اشتراک بذار تو شادی هات هم سهیم بشیم یا میترسی چشم بخوری ؟😊 اگه همچین فکری میکنی از دردات هم نگو تحمل این حجم از انرژی منفی رو ندارم😊😊😐

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خوب دیگه کراتینه یه چیزه تقریبا مشتریش کمه مثل ناخن و رنگ و ابرو نیست حالا بازم پیگیر باش

آفرین حرف منم همینه

مثل ناخن نیست که همه جبهه گرفتن شاید مشتری کنسل کرده

مشتری هاش صف نکشیدن..‌

از روی نداشتن مشتری پولمو نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2802
اره میرم ولی تایمش معلوم نیست 🥲الان با خودم لج کردم دلم میخواد پولمو بده از نظر روحی طوری ام ک دلم ...

من حست رو درک میکنم چون واسه منم پیش اومده اما راستش رو بخوای فرداش با یه رفتار خوب شوهرم حرف شب قبلش رو‌فراموش کردم واون کاری که خواستم‌رو انجام دادم،بنظرم این دفعه رو کوتاه بیا بخاطر پولی که دادی برو... امیدوارم هرچه زودتر حال روحیت وحال دلت عالی بشه

آفرین حرف منم همینهمثل ناخن نیست که همه جبهه گرفتن شاید مشتری کنسل کردهمشتری هاش صف نکشیدن..‌از روی ...

اصن به هر دلیلی پول نده حق داره چیزیه که باهم طی کردین 

آیا شما وقتی بهش گفتی شاید کنسل کنم طی کردین ک بیعانه برگشت داده بشه؟؟؟؟

آفرین حرف منم همینهمثل ناخن نیست که همه جبهه گرفتن شاید مشتری کنسل کردهمشتری هاش صف نکشیدن..‌از روی ...

این حرفا چیه . از کحا بدونیم ما . ناخن کار است مگس میپرونه مشتری نداره و کراتین کار هست وقت سر خاروندن نداره . 

میای بدبختی هات رو به اشتراک میزاری و درد دل میکنی به وقت شادی هم به اشتراک بذار تو شادی هات هم سهیم بشیم یا میترسی چشم بخوری ؟😊 اگه همچین فکری میکنی از دردات هم نگو تحمل این حجم از انرژی منفی رو ندارم😊😊😐
اسی کاری به این موضوع ندارما در کل انقدر ضعیف نباشتصمیم گرفتی بری کراتین برو دیگه چکار به حرف شوهرت ...

حتی اگه پولمو نده دلم نمی‌خواد برم ترمیم 

ذوقم کور شده

نمیدونم چشیدی یا ن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیعانه خب چرا دادی

خر شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو که میگی بهش گفتم احتمالا کنسل کنم همون جا هم بهش میگفتی اگه یه روز قبل کنسل کردم بیعانه ام رو پس بده اگه مخالفت میکرد نمیکشیدی بیعانه رو 

رنگی کار دیگه ای نمیخوای بجاش انجام بدی

فقط کراتین میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون اولش دل دل میکردم ، ولی من یه اخلاق بدی دارم اگ ذوقم کور بشه دیگه دوست ندارم انجام بدم اون کارو ...

الان میبینی که نرفتنت بیشتر ضرره.هم لازمه هم اینکه بیعانه دادی برو بنظرم

الا بذکر الله تطمعن القلوب  انقد همه چی قشنگه حس میکنم رویاهامو دارم زندگی میکنم 🥺🌱🫀
این دیگه انتخاب شماست که پول مشتری رو پس بدید وگرنه قانونی شما هم می تونید ندید

مگر خیلی ادم پستی باشی ندی

مردم به سختی پول در میارن ..‌ حالا پشیمون شده دلیل نمیشه پولشو بر نگردونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیت المال نه 😄حق الناس ❤️کنسل نکن حیفهبرو انجام بدهچرا انقد با حرف شوهرت بهم ریختی آخه😮‍💨😑

🫣 اره حواسم نبود 

حق ناس✅

انقد فشار رومه جمله بندیم دست خودم نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801