2777
2789

اینو دکتر دو روز پیش داده.

بعد خانواده تنبلی کردن نبردن

الان امروز ببره اثر داره؟ تشخیص میدن؟

یا سلولاش مردن دیگه کهنه شده

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن

مشکل نداره عزیزم

تو یک مایع ریختن دادن بهتون درسته

من یک مدت ازمایشگاه کار میکردم نمونه های پاتولوری رو جمع میکردیم مثلا شنبه ها و سه شنبه ها برش میزدیم تو فرمالین باشه هیچ مشکلی نداره

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره
مشکل نداره عزیزمتو یک مایع ریختن دادن بهتون درستهمن یک مدت ازمایشگاه کار میکردم نمونه های پاتولوری ر ...

خداخیرت بده عزیزم واقعا از تهه قلبم دعات کردم مرسی که گفتی🥹🥹🥹🌻🪻🌷🌼🌸💕💕💕

سلام من اسم کاربری ها رو زیاد دقت نمیکنم و تو صفحه نمیرم مگر خیلی خاص باشه، اگه از لفظ محبت آمیز استفاده کردم و آقا بودین، من منظوری ندارم. ذهنیتم اینه که همه خانومن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خداخیرت بده عزیزم واقعا از تهه قلبم دعات کردم مرسی که گفتی🥹🥹🥹🌻🪻🌷🌼🌸💕💕💕

سلامت باشی عزیزم

نه بابا خیالت راحت راحت  

نمونه ها چن روز چند رور میداشتیم تا جمع بشن

تو فرمالین هیچ مشکلی نداره بمونه

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره
2802