2733
2764
عنوان

امروز با نامزدم بیرون بودم

229 بازدید | 9 پست

چند وقتی هست متوجه شدم سیگار میکشه اولش خیلی جروبحث کردم ولی دیدم فایده نداره دیگه بیشتر خودمو کوچیک نکردم اما اصلا بهش اجازه ندادم جلو من سیگار بکشه امروز هرچیییی اصرار کرد که بزار بکشم مگه چ عیبی داره بهش اجازه ندادم  

بنظرتون کارم درسته؟؟یا بزارم جلوم راحت باشه؟؟

چون از اولش با سیگار مخالفی کوتاه نیا از حرفت 

بگو  جلو من نکش کار سختیم نیس

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...

به نظر من حالا نمیدونم درسته یا نه ولی خودم اینجوریم که شرایطی که باعث بشه پنهون کاری کنه رو براش به وجود نمیارم 

و حرفی رو که بدونم گوش نمیده رو اصلا نمیگم 

ببین اگه واقعا میتونه ترک کنه کمکش کن 

اگه نه کاری نکن که پنهان کاری رو یاد بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون از اولش با سیگار مخالفی کوتاه نیا از حرفت بگو جلو من نکش کار سختیم نیس

از بوش متنفرممم 

یبار اینقدددد اصرار کرد گفتم باشه بکش روشنش که کرد نتونستم جلو خودمو بگیرم زدم زیر گریه خاموشش کرد گفت باشه دیگه نمیکشم باز امروز هرچی اصرار کرد گفتم نه

به نظر من حالا نمیدونم درسته یا نه ولی خودم اینجوریم که شرایطی که باعث بشه پنهون کاری کنه رو براش به ...

کلا بهم میگه که الان کشیدم یا مثلا یه ساعت پیش کشیدم پنهون نمیکنه ولی نزاشتم بخواد جلو من بکشه چون از اولش مخالف بودم نخواستم اینجوری پرو بشه بگه هرکاری دوست داشتم انجام بدم دو روز مخالفت میکنه  بعدش اوکی میشه

از بوش متنفرممم یبار اینقدددد اصرار کرد گفتم باشه بکش روشنش که کرد نتونستم جلو خودمو بگیرم زدم زیر گ ...

دیگ توام بخاطر  بوی سیگار گریه نکن 

انقدم چیز مهمی نیس

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
کلا بهم میگه که الان کشیدم یا مثلا یه ساعت پیش کشیدم پنهون نمیکنه ولی نزاشتم بخواد جلو من بکشه چون ا ...

خودت بهترین جواب و داری میدی .من سالهاست استفاده میکنه ولی هرگز ندیدم ‌.اگه جلوم بکشه که هیچی پرو میشه بچه ها چی هوا چی .اصلا اجازه نده .بزار حرمت بین تون حفظ بشه گلم