2777
2789
عنوان

چالش یک ساعت پیاده روی روزانه

161 بازدید | 20 پست

سلام خوشگلا😍 

@parmiiss    

@نسیم1375هستمy    

@nmanotoh    

@monesa1380    

@rstajooon    

امروز روز اول پیاده رویه من صبح نیم ساعت پیاده روی کردم. یک ساعت سخت بود برام و تصمیم گرفتم روزی پنج دقیقه کم کم اضافه کنم تا به یک ساعت برسم. لطفا تا شب گزارش بدین و کم کاری نکنین. پیاده روی برای افسردگی و چاقی معجزه می‌کنه.

نکته: خانمهایی که شرایط خاص دارن از جمله خانم های باردار 😍 و کسانی که پادرد یا کمردرد دارن بسته به شرایط خودشون تصمیم بگیرن که چالش رو انجام بدن یا نه چون من هیچ اطلاعات پزشکی ندارم که براشون مناسبه یا نه. این چالش رو برای کسانی که مثل خودم هیچ محدودیتی ندارن گذاشتم. منتظرتون هستم موفق باشید🌹

وزن اولیه: ۸۰ وزن فعلی: ۷۶ هدف نهایی:۶۰😍                هدف اول:۷5🔓 هدف دوم:۷۰🔒 هدف سوم:۶۵🔒        هدف آخر:۶۰😍🎊

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
سلام منم باردارم و امروز ۱۰ دقیقه پیاده رویی کردم عزیزم

سلام مامان خوشگل. خوب کاری کردی برای روحیتم خوبه. 

وزن اولیه: ۸۰ وزن فعلی: ۷۶ هدف نهایی:۶۰😍                هدف اول:۷5🔓 هدف دوم:۷۰🔒 هدف سوم:۶۵🔒        هدف آخر:۶۰😍🎊
سلام عزیزم خدا قوت تو میتوانی 😍💪

سلام مامان خوشگل. تو چه کردی؟

سلام مامان خوشگل. تو چه کردی؟

سلام عزیزم خوبی 

من مهمون داشتم کمر درد میکنم خیلی سر پا باشم 

همش افتادم  یکم خوب بشم آروم ورزش میکنم 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
سلام عزیزم خوبی من مهمون داشتم کمر درد میکنم خیلی سر پا باشم همش افتادم یکم خوب بشم آروم ورزش میکنم

مرسی فداتشم. فشار نیار به خودت. متولد ۷۵ هستی؟

اره😍 تو زود مامانی شدی یا من تنبلم

من زود شدم 🙃 

دومی هم خداخواسته بود 

تازه اول راهیم بابا مگه چندسال مونه  

شما متاهلی؟

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
2801