2733
2764
عنوان

بیایین بگین چه خاکی به سرم بریزم

257 بازدید | 17 پست

حدود یه ماه پیش یه آدم از خدا بی‌خبر آب جلوی در حیاطمون ریخت که شک کردم سرکه روش ریختم .از اون روز زندگیمون جهنم همش دعوا و قهر یم  حتی نمیتونم تو صورت شوهرم نگاه کنم.ازش متنفرم.همش به کشتن شوهرم فکر میکنم یا خودم بعد پشیمون میشم.روز و شب گریه میکنم.نفرت همه وجودمو گرفته.واقعا دیگه نمیکشم.کسی میتونه برام استخاره بگیره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزی ۱بقره گوش بده تا چهل روز(بزار رو ۱/۵سرعتش رو)

هر روز هم ۵۰آیه قرآن بخون مطمئن باش خوب میشی اگر سحر بوده باشه

درضمن تا خدا چیزی نخواد هیچ اتفاقی نمی‌افته دلت رو به خدا قرص کن♥️

راستش ترک کردم انگار در توانم نیست هیچ کاری بکنم.

نه اگر شک داری به دعا شدن .حتما باید نماز بخونی تاشیاطین دور بشن هیچ راهی نداره اگر نخونی روز بروزبدترهم میشه روحیت

قبلا یه مدت میزاشتم ولی الان انگار نمیتونم حالم اینقد بد که نمیتونم زیاد گوش بدم

خب اولش همینجوری هستی شیاطین یکاری میکنن ک منصرفت کنن از گوش دادن ب سوره بقره اما نباید تسلیم بشی منم اوایلش دعوامون میشد اما الان اگه ی روز گوش ندم حالم بد میشه

خب اولش همینجوری هستی شیاطین یکاری میکنن ک منصرفت کنن از گوش دادن ب سوره بقره اما نباید تسلیم بشی من ...

یه عده آدم هستن که به فساد و دعا و جادو معروفن شوهرم همش جذبشون میشه همه دعوامون سر همین آدماست تا اسمشون بیارم دیوونه میشه بخاطراین  آدمای حاضر زندگیمون نابود کنه.نمیدونم چکار کنم از شرشون خلاص بشم.مستقیم بهشون گفتم به ما نزدیک نشن بدتر میچسبن

خوندن و پخش قرآن مخصوصا بقره حتی موقع خواب با صدای کم باطل کننده ی سحر و دور کننده ی شر و بدیه  حداقل تا ۴۵ روز بهتره صبح و شب ۵ یا ۱۰ بار آیت الکرسی بخونی و دور خود بصورت دایره فوت کنی ، بهتره عروسک و مجسمه رو تو خونه نگه نداری که فرشته ها رو دور میکنه فعلا بزار تو کمد و نمازت رو حتما بخون با پخش قرآن سحری اگه باشه باطل میشه

2706