2777
2789
عنوان

وااای چقدر دیگه باید جهیزیه بخرم که تموم شه اح کلافم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 31 پست
مخلوط کن چهار کاره خیلی ب کارت میادسرویس پزیرایی از مهمان هم خیلی مهمه یه چیز شیک و خوشگل و ست بردار ...

اره مامانمم میگه تو کابینتی زیاد نخر یه چیز بخر به چشم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

مبارک باشه به خوشی و سلامتی استفاده کنی. 

اگر اهل تجملات نیستی پس انداز کن طلا ابشده بگیر بزار کنار بعد که رفتی سرخونه زندگی هر کدوم دیدی واقعا لازم بخر باور کن هرچی خلوت تر راحت تر مخصوصا اگر خونه از خودتون نباشه 

نکن خواهر من بخاطر همین حرفها یک سرویس مبل شوهرم داشت یک سرویسم من خریدم الان یک سرویسش سالی یکبار مهمون بیاد شاید بره بشینه

وسیله برقی ها رو هم ببین هر کدوم ب کارت میاد بخر مثلا اگه صاف بودن لباش برات مهمه اتو پرس بخر اگه نه ک هیچی

زودپز یا آرام پز هم بخر برا وقتایی ک میری سرکار ب کارت میاد غذا رو میپزی میزاری توش گرم میمونه

ولی ست پزیرایی از مهمان خیلی مهمه

مثلا ببین ست چینی میخوای یا ارکوپال هر کدوم رو خریدی ست بخر با کاسه و بشقاب خورشتش

ظروف میوه و اجیل خوری و شکلات خوری هم ست بگیر اینا خیلی تو چشم میاد

برای ظرف های پلاستیکی هم مارک هوم کت خوبه اگه بتونی بری عمده فروشی بخری ارزون تر بهت میدن

اگه هم نمیشه بری عمده فروشی از ظروف پلاستیکی اونا ک ب کارت میان رو بخر

ظرف برا داخل یخچال هم بخر ک میوه رو با پلاستیک نزاری تو یخچال اینم مهمه 

مرسی جونم

😘

سعی کن تا جای ممکن همه وسایلت ست باشه با خونت مثلا مبل و پرده و فرش همه ست باشه اینجوری دیرتر دلت رو میزنه

لاکی ها رو هم یک رنگ بگیر برقی ها رو هم اگه میتونی رنگ سیلور بخر البته سفید ارزونتر اما تفاوت قیمتشون فک کنم کم باشه 

2801