2777
2789

یک ماه پیش میخواستم یه چیزمو‌ بفروشم فامیلمون گفت من میخوامش ولی بعدا پولتو میدم الان ندارم منم گفتم باشه مشکلی نیست هروقت دادی بده و وسیله رو برداشت برد

بعد دوهفته گفت نمیخوامش گفتم پس میام میبرمش گفت نه میخوامش و دودلم منم هیچی نگفتم الان یک ماهه خبری ازش نیست 

روم نمیشه باز پیام بدم 

چیکارکنم پولشو لازم دارم خو

چون تعارف کردم پولشو نمیخوام و اینا روم نیست بگم بهش وای خدا برداشته برده یک ماهه اصلا به رو خودش نمیاره

چقدر قیمتشه؟ 

🟣🔵🟢🟠🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

چطوری اون انقد پرروعه ولی تو روت نمیشه؟ اگه اون پرروعه تو ۱۰برابرش باش . زنگ بزن بگو عزیزم پولو دیگ نیاز دارم همین امشب یزن ب کارتم بازم چون فامیل بودی اینهمه راه اومدم

2801