2777
2789
عنوان

خیلی بده بیکاری بی پولی مجردی

387 بازدید | 29 پست

و از همه اونا دردناک تر سرطان و مشکلات دیگه 

اونم تو سن سی سالگی 

گاهی وقتها احساس می کنم هیچکس مث من سختی نمی کشه

درخواست دوستی قبول نمی کنم.                                

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم انشالله خدا بهت سلامتی بده و یه کار خوب قسمت کنه ولی شما فقط داری ظاهر زندگی دیگران رو میبینی برای همین این حسو داری شاید به نظر دیگران هم شما ظاهراً خوشبخت باشین ولی در واقعیت خودت همچین حسی نداری

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خداجون این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد
2802

هممون این فکرو میکنیم انشاالله لباس عافیت تنت بپوشی عزیزم این دنیا جایی برا امتحان پس دادن هست حالا یکی امتحانش سخت تره یکی اسون تر 

انشاالله هممون سربلند از امتحان هامون بیرون بیایم

و من تو را می بینم وقتی که از شدت ناراحتی به آسمان نگاه میکنی ، بقره ۱۴۴
عزیزم انشالله خدا بهت سلامتی بده و یه کار خوب قسمت کنه ولی شما فقط داری ظاهر زندگی دیگران رو میبینی ...

...

هممون این فکرو میکنیم انشاالله لباس عافیت تنت بپوشی عزیزم این دنیا جایی برا امتحان پس دادن هست حالا ...

..‌

غصه نخور همه چی روال میشه🫂🫂

ممنون داداش  اصلا دوسندارم از درد بگم 

اما بی پولی رو نمیدونم چیکار کنم .

..‌

میدونم سخته خودمم گاهی از خدا گلایه میکنم کفر میگم بعد زودی توبه میکنم اخه ادمیزاد توانش محدوده ولی چاره چیه

و من تو را می بینم وقتی که از شدت ناراحتی به آسمان نگاه میکنی ، بقره ۱۴۴
میدونم سخته خودمم گاهی از خدا گلایه میکنم کفر میگم بعد زودی توبه میکنم اخه ادمیزاد توانش محدوده ولی ...

عجیبه

ممنون داداش اصلا دوسندارم از درد بگم اما بی پولی رو نمیدونم چیکار کنم .

الان که اکثرا درگیر بی پولین دیگه گرونیه دیگه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خداجون این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

بدتر از اینم هست چون منم اون دوره ایی رو ک تو گذروندی گذروندم بی پولی مجردی بیکاری روزمرگی و نقص بخاطر سرطان عود مجدد سرطان از‌ی جای دیگه و مریضی های مسخره ی دیگه عمل های مکرر

الان  ب لول بالاتر اومدم و میگم‌ صد یاد همون مرحله قبلی

الان متاهلم با ی مرد بداخلاق زبون نفهم تنبل تن پرور بی ادب

ک بی کار بی پول بی پشتوانه اس

از اون بدتر داشتن ی بچه ی مریضه ک بارها از مریضی خودم بدتره آدم خودش‌هر دردی بگیره بگیره بچش نگیره

تازه بخاطر مریضی بچم‌سرکارم‌ نمیرم

حالا من متاهل بی کار بی پولم با ی بچه ی مریض ی شوهر بد ووووو تو شهر غریب یکساله ک خونه ی بابام‌ نتونستم‌ برم‌ بخاطر مریضی بچم

چشماتو ی لحظه ببند تصور کن اقا امام زمان عج ایستاده آماده اس برای ظهور و فقط منتظر بیدار شدن و حرکت تو ی نفره ی نفس عمیق بکش از ته دلت بگو الهم عجل لولیک الفرج بعدم ب من بگو برا خواسته هات دعا کنم ب نیتت صلوات بفرستم
بدتر از اینم هست چون منم اون دوره ایی رو ک تو گذروندی گذروندم بی پولی مجردی بیکاری روزمرگی و نقص بخا ...

مشکل فرزندتون چیه

2801